Як написати висновок до диплома?

як написати висновок до диплома?

Вам знадобиться
 • Дипломна робота
 • Черновик
 • Ручка
Інструкція
 • . 1

  Хочете дізнатися, як перевіряються дипломні роботи? Ніхто не читає все Талмута. Увага зазвичай звертають на початок і на кінець роботи. У цій статті ми розглянемо концепції і стратегії викладу висновків до дипломної роботи. Якщо початок або кінець написані недбало, то й думати забудьте про успішний захист.

 • . 2

  Висновки і вступ говорять про рівень якості дипломної роботи, тому про них треба пам’ятати як при написанні, так і на презентації. Що потрібно знати перед тим як написати висновок до диплома? Ваша дипломна повинна містити не менше 2-х глав, а кожна глава не менше 2-х параграфів.

 • . 3

  Наприкінці кожного параграфа повинен бути висновок не менш 2 — 3 абзаців. А наприкінці глав теж повинен бути узагальнюючий висновок, що виявляє тенденції та визначення, що розглядаються в главах. Висновки до дипломної роботи пишуться в розділі «висновок». Висновок становить від 2-хдо 4-х сторінок.

 • . 4

  Помилкою буде, якщо студенти гуманітарних спеціальностей будуть вважати, що висновки можна написати своїми словами і в двох словах. Висновки мають бути точними і лаконічними, повинні визначати головні теоретичні та досліджувані результати роботи. Найкращий спосіб викласти висновки до дипломної роботи — це тези.

 • . 5

  Викладати їх можна по пунктах. Тез повинна бути від одного до десяти. Читаючи такий текст, читач зможе схопити головну думку і ключові положення дипломної роботи. Отже, пишемо висновок до диплома. Висновки дипломної повинні збігатися із завданнями та цілями, заявленими на початку роботи.

 • . 6

  Напишіть, чи збіглися висунуті на початку припущення, дайте прогноз досліджуваному явища, оцініть подальші перспективи. Добре якщо ви дасте практичні рекомендації щодо вирішення даної проблеми. Краще буде, якщо ви їх напишіть в жатом варіанті, чітко і лаконічно визначаючи всю структуру та зміст, згадуючи про визначеннях і термінах щоб читач, навіть не читаючи всієї дипломної роботи, зміг зрозуміти головний зміст дослідження.

 • . 7

  Висновки мають бути ні скільки формальними скільки змістовними ні треба писати: «виявилися різні типи» або «описана структура» набагато змістовніші буде написати так: «були виявлені наступні типи», «досліджувана структура включає» якщо ви так не напишіть то читач дізнається тільки про ваші тенденції та етапах роботи, але не про результати. Висновки не повинні бути величезними.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :