Як написати висновок до реферату правильно?

як написати висновок до реферату правильно?

Вам знадобиться
 • Готова основна частина реферату
 • Уміння синтезувати нову ідею на основі викладеного матеріалу
 • Раніше складений план реферату
Інструкція
 • . 1

  Виконуючи такий важливий вид студентської навчальної роботи, як реферат, необхідно особливу увагу звернути на написання до нього висновку, який відіграє основну роль при перевірці всієї роботи викладачем. Існує кілька ключових принципів написання вдалою завершальній частині студентської роботи.

 • . 2

  Насамперед, висновок має бути логічно структуроване. Кілька перших речень в описовій формі визначають головну цінність викладеного матеріалу. Потім формулюються кілька змістовних висновків, орієнтованих на пункти плану, який вміє складати будь-який студент, що знає, як оформити реферат.

 • . 3

  Кількість і зміст висновків повинне звичайно відповідати пунктам плану реферату. Перший абзац у висновку присвячується загальному опису розглянутої проблеми, а потім — кілька абзаців, що починаються фразами «По-перше …», «По-друге …» і т. д., зміст яких підсумовує інформацію, викладену в розділах основної частини реферату.

 • . 4

  Загальні правила написання рефератів припускають, що висновок повинен становити близько 20% від розміру основної частини. Тобто, якщо в основі реферату лежать 3 розділу, загальний обсяг яких 10 сторінок, то, слідуючи стандартам того, як написати висновок до реферату правильно, необхідно скласти 2 сторінки висновків. Фактично вийде 4 абзацу: вступний та 3 змістовних.

 • . 5

  Особливо цінуються викладачами реферати, висновки яких сформульовані студентом самостійно. Навіть якщо ці висновки будуть містити запозичені ідеї, формулювання все ж краще давати власну. Якщо ж на додаток до виконання перерахованих тут принципів студент зможе синтезувати кілька думок на основі викладеної в рефераті інформації самостійно, будь-який викладач високо оцінить дану роботу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :