Як написати характеристику для кухаря?

як написати характеристику для кухаря ?

Вам знадобиться
 • Літсо паперу формату А 4
 • Ручка
Інструкція
 • . 1

  Характеристика кухаря — дуже важливий документ для будь-якого кухаря, постійно працює в кулінарній сфері. Характеристика з місця роботи може бути використана в різних цілях: для влаштування на нову роботу, для оформлення візи чи для проходження військкомату. Але мало хто знає, як написати її. Характеристика з місця роботи кухаря повинна уміщатися на одній сторінці. Знадобиться аркуш паперу, бажано формату А 4 або ж офіційний бланк організації (якщо такий є). Стандартний варіант такої характеристики повинен містити назву складається документа, особисті дані самого кухаря: повне ПІБ, рік народження, короткі відомості про освіту і про всіх офіційних місцях роботи, а також дані про компанію, на яку пишеться характеристика.

 • . 2

  Далі характеристика на кухаря повинна містити інформацію про посаду, яку він займає (помічник кухаря, кухар або шеф-кухар), період роботи кухаря в закладі, що надає характеристику. Важливою частиною характеристики є перерахування успіхів і професійних досягнень, всіх конкурсів, в яких він брав участь. Також необхідно вказати всі курси та тренінги, в яких кухар брав участь для підвищення своєї кваліфікації. Крім цього, становить такий документ слід дати безсторонню оцінку ділових і особистих якостей кухаря, а також професійної придатності та працездатності.

 • . 3

  Для підтвердження автентичності характеристики потрібно, щоб на документі були підписи директора фірми, його прямого заступника та начальника з персоналу. Кожен підпис має бути потверждена печаткою фірми. Треба звернути увагу, що характеристика повинна відображати тільки об’евктівную оцінку кухаря. Якщо в ній написано, що кухар досвідчений, то в житті він повинен володіти акуратністю під час приготування їжі, естетичним смаком і відповідальністю за виконану роботу. При отриманні характеристики варто зробити кілька копій, так як вона може знадобитися для працевлаштування в наступні компанії. Маючи відразу кілька характеристик від різних компаній, шанси працевлаштуватися в бажане місце збільшуються.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :