Як написати характеристику на опікуна?

як написати характеристику на опікуна?

Вам знадобиться
 • Знати особисті якості опікуна
 • Лист паперу і ручка
 • Загальні правила написання характеристик
 • Бути грамотною людиною
Інструкція
 • . 1

  Характеристики з місця роботи і з місця проживання входять в пакет документів, що надаються до органів опіки людиною, бажаючим стати опікуном неповнолітньої дитини, або непрацездатного громадянина. Характеристика з місця роботи складається роботодавцем або особою з числа співробітників, якому він це доручає. Зазвичай це працівник з кадрів.

 • . 2

  Характеристика з місця проживання складається дільничним або домоуправом, якщо такий є в будинку, де проживає опікун. Якщо вам як посадовій особі необхідно написати характеристику на опікуна, то ви повинні попередньо скласти думку про його особистісних якостях на підставі бесід з людьми, які добре знають цю людину. Треба поговорити з опікуном і з’ясувати причини, з яких він приймає на себе такі обов’язки.

 • . 3

  Щоб дізнатися, як написати характеристику на опікуна, познайомтеся з правилами складання характеристик. Оскільки характеристики пишуться для надання в різні організації і з різних причин, єдиного зразка не існує. При цьому структура цього документа зазвичай наступна: в першій частині зазначаються назва — «Характеристика», ПІБ людини, дата його народження, освіта, посада.

 • . 4

  У другій частині вказується час роботи на даному підприємстві, в даній посаді. І найголовніша саме для характеристики на опікуна частина — це розкриття його професійних і особистісних якостей. Якщо характеристика з місця проживання, то в першій частині додатково зазначається місце проживання характеризується, а в другій — скільки часу проживає майбутній опікун за цією адресою і чи проживають з ним особи, опікуном яких він хоче стати.

 • . 5

  Ким би не була написана характеристика на опікуна, роботодавцем або дільничним, вона повинна відобразити наявність позитивних якостей в особистості опікуна і відсутність негативних. Позитивні якості, необхідні опікуну, це доброта, акуратність, чесність, уміння спілкуватися з людьми.

 • . 6

  Перерахування краще підкріпити прикладами з життя, які доводять їх наявність. Об’єктивно треба оцінити і відсутність шкідливих звичок, жорстокості, неврівноваженості характеру. Взяти на себе відповідальність за дитину або хворого літньої людини може тільки людина без цих якостей. Характеристика завіряється підписом роботодавця або дільничного і печаткою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :