Як написати запрошення на виставку?

як написати запрошення на виставку ?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Будь-яка програма — графічний редактор
 • Доступ в інтернет
 • Фантазія і терпіння
Інструкція
 • . 1

  Якщо ви хочете, що б вашу виставку відвідало якомога більше людей, то задумайтеся про запрошення заздалегідь. Постарайтеся підібрати оригінальний дизайн і скласти цікавий текс листа. При виборі стилю обов’язково пам’ятайте про те, який аудиторії призначається ваше послання: для молодих людей стиль листа може бути декілька вільним, для запрошення ділових людей варто використовувати строгий стиль.

 • . 2

  Якщо ваш лист-запрошення на виставку адресовано потенційним діловим партнерам, людям бізнесу, то у запрошенні варто відразу викласти суть питання без будь-яких ліричних відступів. Таке запрошення має бути чітким, лаконічним за змістом, містити всю короткою, але потрібну інформацію, яка може зацікавити майбутнього партнера.

 • . 3

  Якщо ви розробляєте запрошення для потенційних покупців, то в цьому випадку варто ретельно продумати текст залежно від спрямованості вашої продукції. Так, наприклад, організовуючи виставку нових миючих засобів або унікальною косметики, ви повинні розуміти, що основна маса ваших потенційних клієнтів — це жінки. Не варто перевантажувати текст запрошення в цьому випадку складними технічними термінами, використовуйте прості, зрозумілі слова.

 • . 4

  Постарайтеся максимально доступно донести інформацію про виставку до потенційного покупця. Постарайтеся зацікавити покупця продуктом вже в запрошенні, щоб він обов’язково прийшов на вашу виставку. Використовуйте яскраві епітети, мовні звороти, порівняння для того що б розповісти про унікальні властивості вашого продукту. Як написати запрошення на виставку? Важлива і форма подання інформації в запрошенні.

 • . 5

  У цьому випадку більш виграшно електронне запрошення, яке можна розіслати за допомогою мережі Інтернет. Вт цьому випадку ви зможете, використовуючи програму — графічний редактор, прикрасити своє запрошення всілякими ефектами, анімацією, аудіо-та відеороликами, фото і іншими креативними задумами. Якщо ви вирішили замовити запрошення в друкарні, то в цьому випадку ваш політ фантазії буде дещо обмежений, однак можна створити цікавий варіант запрошення.

 • . 6

  Наприклад, ви вирішили влаштувати виставку-продаж нової лінії косметики напередодні 8 березня — створіть запрошення у вигляді листівки, почніть його зі слів привітання і розкажіть про свій товар, а потім помістіть інформацію про те, де і коли пройде виставка. На самому видному місці в такому запрошенні помістіть символіку свята і зображення вашого продукту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :