Як написати заяву на відпустку за свій рахунок?

як написати заяву на відпустку за свій рахунок?

Вам знадобиться
 • Трудовий Кодекс РФ
 • Папір для написання заяви
Інструкція
 • . 1

  За наявності різних поважних обставин (наприклад, медобстеження, народження дитини, смерть рідної людини) закон гарантовано дає співробітнику неоплачувану відпустку.

 • . 2

  Підставою для відгулів вважається заяву на відпустку без утримання, викладене працівником власноручно. Певної форми цього документа не розроблено. Тому кожна компанія встановлює власні зразки. Хтось пише на заздалегідь заготовленому бланку, хтось — від руки в довільному вигляді.

 • . 3

  Як правило, заяву на відпустку за свій рахунок адресується керівнику компанії. Потім потрібно вказати прізвище та посаду заявника. Крім того, в документі викладаються сімейні та інші причини, через які громадянину потрібно відпустку. Дозволяється зробити посилання на нормативний акт, індивідуальне або колективне трудову угоду. До речі, начальник не має права вимагати документи, що підтверджують поважність відсутності.

 • . 4

  Питання про те, скільки днів необхідно використовувати, вирішують самі сторони за погодженням між собою. Але начальство має право скоротити його. Так заяву на відпустку без збереження заробітної плати може вказувати на 15 днів. Але зменшення його тривалості в односторонньому порядку відступом від правил вважатися не буде.

 • . 5

  У заяві вказується тривалість відпустки та час його початку і закінчення. У кінці ставиться підпис. Документ потрібно передати керівництву і чекати рішення. Після візи працівником відділу кадрів видається наказ. Він оголошується співробітнику особисто під розпис. Як правило, відмов по подібним заявам не буває, тим більше відпустка не підлягає оплаті і компанія не терпить збитків.

 • . 6

  Кожному працівнику потрібно знати про те, що подібний відпустку за свій рахунок не охоплюється випробувальним терміном, не береться до уваги при розрахунку пенсії та середньої зарплати. Якщо громадянин у відпустці захворів, то лікарняний оплаті не підлягає. Але й звільнити співробітника в цей період не можна. Подібний відпустка є відмінним засобом для вирішення особистих проблем або звичайного відпочинку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :