Як написати звіт по практиці на виробництві?

як написати звіт по практиці на виробництві?

Вам знадобиться
 • Знання особливостей підприємства
 • Консультація з керівником
 • Знання цілей і завдань проходження практики
 • Оцінка діяльності
Інструкція
 • . 1

  План звіту. Виробнича практика є обов’язковою на п’ятому курсі, оскільки характеризує студента, як фахівця, тому так важливо її пройти і написати по ній звіт. Перед написанням звіту про практику слід скласти його план, в якому потрібно буде відобразити всі деталі її проходження. У цій справі потрібно буде звернутися до керівника практики, також з ним можна буде обговорити всі питання, що стосуються звіту загалом, щоб згодом не було непорозумінь і недоліків. Варто відзначити, що в ході написання звіту, потрібно постійно консультуватися зі своїм керівником, тоді помилок буде набагато менше.

 • . 2

  Введення. Перед тим як написати звіт по практиці, слід подбати про необхідні для цього даних, так як при написанні введення буде потрібно коротко розповісти про організацію, в якій проходить практика. Крім цього, в ньому потрібно буде коротко згадати про основну діяльність компанії, і з яких причин була обрана саме ця організація. Також в ньому потрібно буде згадати про цілі і завдання проходження практики, оскільки на них будуватимуться інші глави. Як правило, цей момент можна буде уточнити у свого керівника на практиці.

 • . 3

  Характеристика підприємства. Знаючи, як написати звіт з самоосвіти, можна скласти звіт і про виробничу практику, так як вони багато в чому схожі. Тільки в звіті з практики потрібно буде дати характеристику підприємства, буде потрібно описати продукцію, яку воно випускає, написати про тип і обсязі виробництва, профілі діяльності. Крім цього, незайвим буде згадати і про особливості діяльності підприємства, про його організаційній структурі. А також буде потрібно описати його функціонування в певних економічних умовах, можна навіть порівняти з іншими аналогічними підприємствами.

 • . 4

  Технологія та продукція. Якщо студент знає про те, як написати аналітичний звіт вихователя, то він може застосувати свої навички при написанні звіту з практики. Адже в ньому теж потрібно провести аналітичну діяльність. Так у ньому буде потрібно зробити економічний аналіз підприємства на основі методів управління ним і продажів, що випускається. Для цього доведеться вивчити технологію виробництва і весь асортимент, що випускається. У своєму звіті також потрібно буде написати і про заходи, які вживаються керівництвом щодо поліпшення діяльності підприємства.

 • . 5

  Оцінка і висновок. Так як написати звіт про захід потрібно буде з декількох розділів, в які обов’язково входить і висновок, то в звіті з практики, буде потрібно обов’язково зробити висновки. Тільки перед цим слід дати оцінку підприємству в цілому, а після цього у висновку потрібно буде розповісти про те, як можна поліпшити виробництво. Після того як звіт буде готовий, його потрібно підписати у керівника і обов’язково завірити печаткою підприємства. Звіт про проходження виробничої практики, потрібно писати по мірі її проходження, тоді він вийде більш повним і не буде упущено важливих деталей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :