Як нараховується військова пенсія?

як нараховується військова пенсія?

Вам знадобиться
 • Трудова книжка
 • Заява
Інструкція
 • . 1

  Військові пенсіонери це громадяни присвятили життя службі Батьківщині. Ці люди стійко долали труднощі, які виникали на шляху збереження миру та безпеки. Відважно виконували свої обов’язки перед державою, за що тепер мають право на заслужену пенсію. Для цього рекомендується дізнатися, як нараховується військова пенсія.

 • . 2

  Рекомендується ознайомитися з нормативно-правовою базою, в цьому допоможе сайт — http://www. consultant. ru. Потім слід звернутися за місцем проживання до управління Пенсійного фонду. Далі за встановленим зразком, який нададуть співробітники управління, потрібно буде написати заяву. А також надати пакет документів, до якого входять: оригінал і копія національного паспорта та ІПН, трудова книжка, військовий квиток та документи, які свідчать про особливі умови військової служби.

 • . 3

  Багатьом цікаво буде дізнатися, як перевірити правильність нарахування пенсії. Для цього військовому пенсіонеру слід звернутися в обласне управління ПФ і подати заяву на ім’я начальника з проханням провести перевірку правильності нарахування пенсії з урахуванням надбавок, перерахунків та ін Можна перевірити ці розрахунки самостійно. Для цього розроблено калькулятор пенсій, який можна знайти http://www. pension-in-russia. ru / calculator. php # calc 2012. Калькулятор дуже простий у застосуванні, необхідно вписати військове звання, вислугу років і заповнити інші поля форми. Як правило, військова пенсія нараховується в розмірі 80% від посадового окладу.

 • . 4

  Також корисно знати, як оформити трудову пенсію військовослужбовцям. У разі якщо військовий пенсіонер працевлаштувався як цивільна особа, то по закінченню 5 років трудової діяльності він придбає страховий стаж. Отже, за ним закріплюється право на страхову частину трудову пенсію. Таким чином, військові пенсіонери РФ можуть отримувати 2 виду пенсій. Крім стажу, не варто забувати про вік. Трудова пенсія для військовослужбовців жінок нараховується у віці 55 років, а чоловікам у 60.

 • . 5

  Військовослужбовцям корисно знати, як розрахувати пільгову пенсію. Головною пільгової особливістю нарахування пенсії військовослужбовцям є облік стажу. У більшості випадків, один рік служби враховується як 1, 5 року стажу. У пільговому обчисленні військовий пенсіонер має право на отримання пенсії за вислугу років потому 20 років служби.

 • . 6

  Деяких може зацікавити, як отримати пенсію померлої людини, якщо він був військовослужбовцем. У разі якщо чоловік (а) перебували на утриманні військового пенсіонера, то розмір наследуемой частини може становити 30 — 40% від пенсії померлого. Подробиці необхідно уточнити в територіальному управлінні ПФ. Вихід на пенсію можна розглядати, як заслужений відпочинок. Держава надає військовослужбовцям та їх родинам соціальний захист, тому за бажанням пенсія може перераховуватися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :