Як нарізати картоплю соломкою?

як нарізати картоплю соломкою?

Вам знадобиться
 • Картопля
 • Ніж
 • Обробна дошка
Інструкція
 • . 1

  Картопля — найпопулярніший овоч серед росіян, який не тільки має чудові смакові характеристиками, але й багатий цінними поживними речовинами — вітамінами, мінералами, мікроелементами. З картоплі готують найрізноманітніші страви — пюре, супи, салати, закуски. Проте найбільш популярним блюдом протягом багатьох років залишається класична смажена картопля. При приготуванні цієї страви особливе значення має форма нарізки овоча. Тонкі рівні брусочки в процесі смаження набувають апетитну корочку і готуються рівномірно. Отже, як нарізати картоплю соломкою, щоб зробити її смачною і хрусткою в процесі приготування?

 • . 2

  Для початку потрібно обробити бульби відповідним чином і підготувати їх до нарізки. Слід використовувати свіжі щільні плоди, а не мляві або пророслі. При відповіді на питання — як нарізати картоплю соломкою, рекомендується брати картоплини приблизно однакові за розміром, щоб отримати бруски також були ідентичні по довжині і ширині. Бульби необхідно промити, почистити овощечисткой, видалити оченята. Кількість картоплі потрібно розрахувати в залежності від того, на скільки персон готується обід. Картошка соломкою нарізається тільки гострим і зручним ножем, безпосередньо перед смаженням. Інакше картопля може почорніти. У разі якщо посмажити нарізку відразу не вдалося, потрібно залити заготовку холодною водою.

 • . 3

  Картоплину потрібно покласти на обробну дошку і відрізати пластинки з боків з чотирьох сторін, щоб овоч знайшов прямокутну форму. Тепер потрібно розрізати картоплю уздовж на кілька однакових платівок, товщиною 3 — 5 мм. Потім потрібно ці платівки нарізати соломкою. Повинні вийти подовжені брусочки, які зберігають форму. Обрізки картоплі також слід порізати і використовувати для приготування страви. Така картопля соломкою під час смаження буде рівномірно просочуватися маслом і покриватися привабливою і апетитною золотистою скоринкою. З кожною новою спробою нарізати картоплю тонко і рівно, це буде виходити все краще, адже будь-який навик вимагає тренувань.

 • . 4

  Багато кулінари задаються питанням — як різати картоплю соломкою для приготування у фритюрі. Для створення знаменитої картоплі-фрі рекомендується трохи збільшити товщину брусків — до 5 — 7 мм. Бульби бажано брати більшого розміру, щоб соломка була подовженої. Існують спеціальні пристрої, що допомагають вирішити завдання як порізати картоплю соломкою швидко і ефективно. Це різні кухонні комбайни з функцією нарізки овочів різної форми, в тому числі і соломкою. Також цей процес можна здійснити за допомогою Ломтерізки або спеціальної Картофелерезка, яка може бути механічною або електричною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :