Як народити двійню?

як народити двійню?

Вам знадобиться
 • Календар менструального циклу
 • Тест на овуляцію
 • Протизаплідні гормональні таблетки
Інструкція
 • . 1

  Багато жінок відчували бажання народити відразу двох, а то й трьох дітей. Це цілком природно, адже чарівна пара близнюків завжди привертає до себе увагу оточуючих. До того ж, виховувати двох малюків простіше і веселіше. Однак везе з народженням двійні далеко не всім. За статистикою, лише одна з 100 вагітностей є багатоплідної. Які двійні бувають? У двійні можуть народитися монозиготні (однояйцеві) і дизиготні (разнояйцевие) близнюки. Монозиготних близнюки — це немовлята, які розвинулися з однієї яйцеклітини, що розділилася на стадії дроблення на два ембріона. Жінки, які мріють про те, як зробити двійню, часто бажають народити саме таких дітей. Монозиготних близнюки завжди однієї статі, мають практично ідентичну зовнішність і схожі звички. У різнояйцевих (дизиготних) двійнятах немовлята розвиваються з різних яйцеклітин.

 • . 2

  Такі діти можуть бути різної статі і разюче відрізнятися один від одного за зовнішністю і поведінкою. Разнояйцевие близнюки народжуються частіше, ніж однояйцеві. Пов’язана така ситуація з тим, що для зачаття дизиготних двійні необхідно дві яйцеклітини. Подвійна овуляція може відбуватися як природним, так і стимульованим способом. А ось методів впливу на розподіл вже заплідненої яйцеклітини в сучасній науці поки не існує. Мріяти про те, як народити двійню, можна не без підстав, якщо мають місце такі умови: 1. Генетична схильність. У сім’ях, де були випадки багатоплідної вагітності, двійні народжуються через одне-два покоління. 2. Вік матері понад 35 років. 3. Черговість народження. Близнюки частіше народжуються в результаті другої і наступних вагітностей. 4. Метод запобігання. По закінченню прийому гормональних контрацептивів (ГК) за один менструальний цикл можуть дозріти відразу кілька яйцеклітин. 5.

 • . 3

  При утриманні від сексу понад 2 тижнів у чоловіків зростає концентрація сперматозоїдів в спермі, що підвищує ймовірність запліднення. Існують наступні способи зачаття двійні: 1. Стимульований. Найбільш доступний спосіб вирішити питання, як запланувати двійню. Так звана «реакція відміни ГК» призводить до того, що під час овуляції в порожнині матки можуть виявитися кілька яйцеклітин, готових до запліднення. Даний метод не підходить родили жінкам. 2. Штучний (метод ЕКЗ). Найбільш точний, але в той же час самий дорогий спосіб. Яйцеклітини, витягнуті з яєчників жінки, спочатку запліднюють у пробірці, а потім поміщають в матку відразу кілька ембріонів. Народження двійні цілком можливо, якщо у батьків існує певна схильність до цього, і вони твердо націлені на результат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :