Як наростити м’язову масу без протеїну?

як наростити м'язову масу без протеїну?

Вам знадобиться
 • Нежирний сир
 • Яйця
 • Молоко
 • Куряче м’ясо
Інструкція
 • . 1

  У наші дні полиці магазинів спортивного харчування просто ломляться від великої кількості спеціалізованих протеїнових добавок. При цьому ціни на якісні продукти від відомих брендів найчастіше настільки високі, що співвідношення одержуваного одного грама білка до його вартості стає для непрофесійного спортсмена просто неприйнятним. Як наростити м’язову масу за умови повної відмови від спортивної продукції? Зробити це неважко, збагативши свій щоденний раціон натуральними продуктами з високим вмістом білка.

 • . 2

  Для заміни протеїнових порошків потрібно включити в меню такі продукти, як нежирний сир, відварені яйця, молоко і кефір, курячі грудки. Якщо існує проблема поганого засвоєння лактози, то молоко можна замінити на кефір. Грубо кажучи, кефір — це вже наполовину перероблене молоко, засвоєння якого відбувається в кишечнику людини набагато швидше і краще. Відварені курячі грудки і яйця — це справжня класика харчування всіх бодібілдерів світу. Існує безліч рецептів з їхнього приготування, що дозволить не приїдатися цим продуктам на протязі тривалого часу.

 • . 3

  Але всі ці продукти не панацея, тому що швидко набрати м’язову масу тільки з ними не вийде. Найкращим поєднанням продуктів, відмінно допомагають у відновленні після важких фізичних навантажень і наступному наборі м’язової маси, є сукупність рослинних білків і тварин. Саме таке поєднання найкраще засвоюється організмом. Чудово підійдуть будь-які каші на молоці, бутерброди з хліба з яйцями, локшина з твердих сортів пшениці з курячим м’ясом. Всі ці та багато інших страви повинні прописатися в щоденному меню людини, що бажає набрати відмінну фізичну форму.

 • . 4

  Більшість людей точно не знає, як розрахувати масу тіла залежно від свого статури з росту. А адже важливо включати в раціон правильну кількість білка таким чином, щоб його вистачило на побудову м’язової маси, а зайві калорії при цьому не відклалися на талії та животі. Універсальної формули в такій справі не існує просто тому, що всі люди різні. Не можна статура кожного підвести під єдине правильну формулу. Кістки у людей різної щільності і ширини, і два рівних по зростанню людини однакової маси можуть виглядати зовсім по різному. Важливо лише пам’ятати, що жир легше сухих м’язів. І кілограм зайвого жиру буде виглядати заметней більше за обсягом, ніж «кілограм» біцепсів рук.

 • . 5

  І тут на перше місце виходити грамотне вміння скласти свій щоденний раціон, так як набрати м’язову масу високої якості і уникнути зайвого жиру без точного підрахунку якісного складу їжі і одержуваних з нею калорій найчастіше дуже складно. Не можна безконтрольно поглинати величезні тарілки каші з м’ясом, наївно припускаючи, що організм отримає з них тільки потрібне йому. Тіло людини постійно очікує голодних часу і ретельно до них готується, запасаючи на чорний день побільше зайвого жиру. Завдання спортсмена, що знаходиться на етапі набору маси, полягає в строгому підрахунку кількості білків, жирів і вуглеводів. У цьому можуть допомогти хороші кухонні ваги і таблиця за вмістом у продуктах корисних речовин.

 • . 6

  Ніяких складнощів від відсутності в меню непрофесійного спортсмена спортивних добавок протеїну не існує. Звичайні продукти легко замінювати їх. Можна активно споживати як завгодно багато порошків і таблеток, але без важкого тренування і чітко розпланованою програми вправ, хороших результатів не досягти. У спорті, як скрізь в житті, для досягнення наміченої мети треба правильно розставляти пріоритети

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :