Як натренувати погляд?

як натренувати погляд?

Вам знадобиться
 • Стілець
 • Листок паперу
 • Бажання тренуватися
 • Наполегливість
Інструкція
 • . 1

  Очі і погляд відіграють величезну роль в повсякденному спілкуванні людини. Успіх в житті і в справах часто залежить від уміння дивитися на співрозмовника. Постараємося виробити мистецтво управління поглядом у себе. Навчимося реагувати на різні погляди співрозмовника. Візьміть аркуш паперу. Намалюйте на ньому круглу точку. Діаметр точки буде залежати від відстані, на якому ви будете сидіти від неї. Прикріпіть листок на стіні, сядьте на стілець так, щоб точка була на рівні очей. Починайте дивитися на точку. Погляд не напружуйте, але будьте зосереджені. Відганяйте сторонні думки. Намагайтеся моргати рідко. Дихання глибоке, спокійне.

 • . 2

  Для такого заняття, як натренувати погляд, виділяйте в день по кілька разів по п’ять-десять хвилин. Тренуйтеся до стомлення очей. Коли немає можливості використовувати аркуш паперу з точкою, можна дивитися на будь нерухомий предмет. Але він повинен бути без відволікаючих деталей. Постійно робіть вправи для зміцнення м’язів очей. Обертання очними яблуками за годинниковою стрілкою і назад. Дивіться на перенісся до стомлення. Закрийте на хвилину очі, і повторіть вправу. Використовуючи аркуш паперу з точкою, дивіться на точку боковим зором, відвернувши голову в сторону.

 • . 3

  Тренуйтеся на вулиці, дивіться прямо на перехожих, чи не відводячи погляд. Але не слід дивитися вороже або наполегливо, це може викликати негативну реакцію. Виробляйте внутрішню впевненість і спокій. Даний стан швидко проявляється у погляді. Вправи «як виробити погляд», необхідно практикувати постійно. Краще буде, якщо ви знайдете собі напарника. Тренуйтеся грою в переглядкі.

 • . 4

  Напруга і розслаблення погляду (не око), дивіться в нікуди, а потім перемикайтеся на найближчий предмет. Повторіть кілька разів. Відчувши свій погляд при різних станах настрою. Тренуючись перед дзеркалом, згадайте найприємніше, потім небудь погане і нарешті, згадайте свого ворога, і запам’ятайте вираз очей. Згадайте боксерів — їх обмін поглядами перед поєдинком. Перше враження складається по першому погляду. Тренуючи погляд, не забувайте тренувати свою волю. Внутрішня сила передається очам, і оточуючі це відразу помічають.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :