Як натягнути ремінь генератора на «ладі Пріорі»?

як натягнути ремінь генератора на

Вам знадобиться
 • Ремінь
 • Генератор
 • Контргайка
Інструкція
 • . 1

  Якщо при русі автомобіля і роботі двигуна на холостому ходу з’явилися свистячі звуки і при цьому помітно знизилася інтенсивність зарядки акумулятора, значить виникла необхідність найпростішої регулювання. Завод-виробник рекомендує контролювати натяг ременя через 15 тис. км. пробігу, однак низька якість деталей істотно знижує цей показник. Для того щоб розібратися як натягнути ремінь генератора досить заглянути в інструкцію з експлуатації двигуна автомобіля.

 • . 2

  Необхідно поставити машину на горизонтальну поверхню, затягнути стоянкове гальмо, вимкнути передачу, заглушити двигун і вийняти ключ із замка запалювання. Далі підняти капот, відключити мінусову клему акумулятора і вивчити стан ременя на предмет наявності розривів і тріщин. При наявності дефектів деталь підлягає вибракування.

 • . 3

  Конструкція пристрою натягу ременя на кожному автомобілі має своїособливості. Як натягнути ремінь на Пріорі? На додаток до названих операціями необхідно ріжковим гайковим ключем послабити затяжку, а потім рукою відкрутити контрольну гайку натяжної болта. Потім тим же ключем послабити гайку кріплення генератора до нижньої опорі.

 • . 4

  Конструкція пристрою натягу ременя на кожному автомобілі має свої особливості. Як натягнути ремінь на Пріорі? На додаток до названих операціями необхідно ріжковим гайковим ключем послабити затяжку, а потім рукою відкрутити контрольну гайку натяжної болта. Потім тим же ключем послабити гайку кріплення генератора до нижньої опорі.

 • . 5

  Після цього затягують контргайку регулювального болта і гайку кріплення генератора до нижньої опорі. Зусилля затягування має становити 21 Н * м. Клема акумулятора встановлюється на місце і виробляється пробний пуск двигуна з перевіркою мережі включенням дальнього світла фар.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :