Як навчити першокласника грамотно писати?

як навчити першокласника грамотно писати ?

Вам знадобиться
 • Школяр
 • Навчальні матеріали
Інструкція
 • . 1

  Як навчити першокласника грамотно писати? Бути батьками першокласника — це і радісне і відповідальна подія. Як не виконуючи роботу за дитину допомогти йому? Поступаючи в перший клас дитина повинна знати дуже багато: рахувати від 1 до 20 і назад, знати алфавіт, знати де лева, де право, розбиратися в геометричних фігурах і знати правила дорожнього руху. Навчання в школі дітям дається важко, багато чого вони не знають. Як навчити першокласника грамотно писати?

 • . 2

  Для правильного написання якого — небудь слова необхідно проговорити кожен звук. І згадати який звук належить який букві. Наприклад, слово велика. Звуки: б, а, л ‘, ш, а, я. Тепер літери: б, а, л, ь, ш, а, я. Підставляємо однокорінне слово: більше. Наголос падає на «о», вона чується виразно, значить в слові «велика» замість літери а пишеться буква о. Існує програма для дітей, щодо поліпшення якості письма. Як вибрати програму для першокласника? На просторах інтернету є багато програм, які класифікуються по знаннях. Відповідно, батьки повинні знати і не перебільшувати знання дітей, для більш точного вибору програми.

 • . 3

  Лист-це складний процес, що вимагають участь всього мозку. Від однієї частини мозку до іншої передаються імпульси, і якщо якась частина мозку зробить помилку, то дитина напише слово неправильно. Так само можна відповісти і на питання: як навчити першокласника вирішувати завдання. Все залежить від працездатності мозку.

 • . 4

  Буває так, що дитина пише неправильно не сам по собі, а через хворобу Дисграфія. ЇЇ ознаки: дитина не помічає поля і не може писати по лінії. не ставить точки, не бачить кінець пропозиції, пише слова без пробілів. пропускає букви, що не дописує слова, переставляє букви, пише дзеркально ( 3, 4, 5, б, в, е, з) За статистикою 95% хлопців, які пишуть слова з помилками, мало грали в рухливі, рольові ігри в дитинстві. Тому потрібно приділяти дитині час для ігор. Також, дуже важливим є положення дитини під час письма.

 • . 5

  Також, дуже важливим є положення дитини під час письма, а саме важливий стілець! Як вибрати стілець для першокласника? Відповідь підкажуть досвідчені консультанти в магазинах меблів. Найголовніше, щоб дитина діставав ногами до підлоги, спинка стільця стосувалася спини школяра і коліна стояли по кутом в 90 градусів.

 • . 6

  Для того, щоб не вийшло Другий раз — у перший клас, потрібно приділяти дитині максимум часу! Як допомогти першокласнику добре вчитися? Ввсе дуже просто: не тиснути на дитину і не лаяти, інакше потім складеться погане враження від навчання. Потрібен середній підхід!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :