Як навчити писати першокласника?

як навчити писати першокласника?

Вам знадобиться
 • Пропись
 • Ручка
 • Стілець
 • Стіл
Інструкція
 • . 1

  Щоб дитина могла красиво писати, його необхідно цьому навчити. Більшою мірою така відповідальність лягати на плечі батьків, оскільки в школі приділяється дуже мало часу тому, щоб проводити з дитиною заняття з «краснопису». Домашні тренування дуже важливі для того щоб вирішити питання, як навчити писати першокласника. Чим більше він буде тренуватися, тим краще буде результат. Однак просто багато тренуватися цього ще не достатньо, необхідно правильно організувати цей процес і використовувати деякі прийоми. Під час занять з дитиною по «краснопису», точно також як при вирішенні завдання, як навчити першокласника швидко читати, важливо в якій позі він все це робить. Необхідно зайняти правильне положення, при якому спина буде триматися рівно, а груди при цьому не повинна спиратися ліктем на стіл. Руки, причому обидві, потрібно розташувати на столі, а от лікті повинні бути тільки звисати.

 • . 2

  Важливо звернути увагу і на положення зошита. Лівий нижній кут повинен бути розташований на середині грудей, нахил зошити при цьому дивиться вліво. Чим нижче будуть розташовуватися строчки, в яких пише дитина, тим вище потрібно буде її просувати. Як важливо приділити увагу питанню, як написати портфоліо першокласника, також важливо і навчити дитину правильно тримати ручку. Саме від цього залежатиме почерк і акуратність написання. Ручка повинна триматися не всіма пальцями, а тільки трьома. При написанні на ручку не можна чинити сильний тиск, потрібно тримати її досить вільно. Важливо також і правильно підібрати саму ручку, вона повинна писати м’яко і не бути товстою.

 • . 3

  Щоб навчитися писати красиво, важливо мати спеціальні прописи. Вони продаються в готовому вигляді, або можна скачати їх з інтернету. Щоб правильно організувати процес, як допомогти першокласнику вчитися, потрібно придбати такі прописи, де надрукований зразок, а після йде місце, щоб дитина могла написати те ж саме сам. Такий зразок стане певним орієнтиром, на який дитина буде дивитися, і намагатися написати також чисто і красиво. Потрібно також придбати прописи, де дитині потрібно буде обводити вже написані літери. Вони виділені пунктиром. Бажано щоб написання букв в тих прописях, де є пунктирні лінії, було першим, а після їх освоєння вже переходити до прописами без пунктирних позначень. Після того, як освоєння прописів закінчитися, необхідно змушувати дитину переписувати текст з книг. Красиво і чисто писати також важливо, як і завдання з приводу того, як першокласника навчити рахувати. Почерк закладається у дитини з початку його навчання і згодом зробити його краще буде вкрай важко, а часом просто неможливо. як навчити писати першокласника як навчити першокласника швидко читати як написати портфоліо першокласника як допомогти першокласнику вчитися як першокласника навчити рахувати

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :