Як навчити стрибати на скакалці на практиці?

як навчити стрибати на скакалці на практиці?

Вам знадобиться
 • Скакалка
 • Дерев’яна підлога
Інструкція
 • . 1

  Навчитися стрибати через скакалку можна досить швидко. Для початку потрібно придбати в спортивному магазині зручні скакалки. Мотузка не повинна бути легкою, а ручки шорсткими. Як навчити стрибати на скакалці дитини? Для початку краще позайматися скаканням самим батькам. Потрібно бути готовим до того, що стрибати через скакалку це дуже інтенсивне аеробне навантаження і починати потрібно з невеликих тимчасових інтервалів скакання. Спочатку, потрібно зробити так, щоб мотузка була правильною для росту людини довжини. Для цього потрібно взяти скакалки за ручки і встати двома ногами з середину мотузки. Ручки скакалки при цьому повинні виявитися на рівні плечових суглобів або трохи нижче. Якщо мотузка довше, ніж необхідно, то потрібно її вкоротити самостійно або просто підібрати іншу більш відповідну.

 • . 2

  Як підібрати скакалку і на що звернути увагу? Якщо скакалки будуть занадто довгими, то під час скакання будуть постійно заплутується і заважати руху. Можна включати музику з ударними 110 — 130, це допоможе підтримувати постійно однаковий ритм. Треба встати прямо, злегка зігнувши при цьому ноги в колінах. Руки в плечах намагатися сильно не напружувати. Лікті знаходяться досить близько до боків, але не притиснуті. Підстрибувати спочатку потрібно в повільному темпі, щоб встигати перекинути скакалку через голову. Як скакати на скакалці без шкоди для здоров’я? Якщо техніка виконання стрибків правильна, висота підстрибування буде не вище 4 — 5 сантиметрів над підлогою і не більше того. Обертальні рухи скакалки потрібно здійснювати за допомогою зап’ясть, але не вгору руки цілком.

 • . 3

  Дихати потрібно намагатися, як можна рівніше, але не глибоко. Непотрібно це робити так, як стрибають боксери на скакалці, все має відбуватися потихеньку. На два підстрибування — вдих, на наступні два — видих. Спочатку стрибати через скакалку потрібно не більше, ніж дві хвилини. Потім можна зробити невелику перерву і пострибати знову. Поступово час стрибків можна збільшувати, доводячи до 10 — 15 хвилин у кожному підході. Потрібно уникати виконання стрибків на бетонній підлозі або керамічній плитці. Найкраще підходить дерев’яна підлога. Вище було описано, як підібрати довжину скакалки, про це непотрібно забувати, оскільки для дорослих дуже часто скакання на скакалки стає досить важким випробуванням. Але регулярні заняття, з поступовим збільшенням навантаження, як правило, дозволяють це подолати. З часом тренування зі скакалкою стануть приносити задоволення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :