Як навчитися їздити на скутері, на що звертати увагу?

як навчитися їздити на скутері , на що звертати увагу?

Вам знадобиться
 • Скутер
 • ПДР
 • Інтернет
 • Документи
Інструкція
 • . 1

  Скутер є відмінним транспортним засобом для міста або ж компактних дачних масивів, і має ряд незаперечних переваг перед автомобілем. До них можна віднести високу економічність, маневреність, легку керованість, невисоку вартість на всіх етапах володіння і багато іншого. Не випадково навіть у розвинених країнах скутери користуються заслуженою любов’ю споживачів.

 • . 2

  Часто буває так, що людина відкладає настільки потрібну покупку, оскільки не знає, як навчитися їздити на скутері. Це більш ніж просто, якщо дотримуватися декількох рекомендацій, для початку варто запам’ятати що скутер це практично той же велосипед, але володіє більшою масою і стійкістю. З цього випливає, що керувати ним не набагато складніше, при цьому загальні принципи однакові. Категорично не рекомендується скидати швидкість під час поворотів, намагатися різко змінити нахил скутера, і різко міняти кількість обертів двигуна під час різких маневрів. Дуже часто початківці їздці не дотримуватися даних рекомендацій, і потім задаються питанням, як продати скутер.

 • . 3

  Будь-яке навчання передбачає великі витрати часу, і вчинення новачком всіляких помилок, тому захисне екіпірування повинна бути обов’язково в наявності, і краще якщо вона буде мотоциклетної, оскільки вона відповідає більш серйозним стандартам якості. Величезна увага варто звернути і на шини, оскільки недостатній тиск в них може позначитися під час поворотів або ж маневрів, регулярний технічний огляд скутера, ось шлях до безпечного водіння. При покупці варто заздалегідь потурбуватися, як зробити документи на скутер при подальшому продажі, це не надто проста процедура, якщо вони спочатку оформлені недостатньо чітко.

 • . 4

  Небезпеки застерігають водія і на дорогах, і тут не можна точно сказати, хто більш небезпечний, водії або ж самі дороги які не блищать якістю. Необхідно виявляти пильність і передбачати поведінку інших учасників руху на кілька секунд вперед, а зовсім не думати про сторонні речі, наприклад, як вмовити батьків купити скутер могутніше і красивіше.

 • . 5

  Водіння скутера можна порівняти з мистецтвом верхової їзди, з тією лише різницею, що кінь неможливо поліпшити своїми руками, в той час про те, як тюнінгувати скутер можна прочитати в інтернеті, і поведінка тварини в меншій ступеня передбачувано. Саме передбачення поведінки свого залізного коня, має бути головним навиком для водія.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :