Як навчитися цілуватися без партнера?

як навчитися цілуватися без партнера ?

Вам знадобиться
 • Романтичні фільми
 • Симпатичний хлопець
 • Взаємне почуття закоханості
Інструкція
 • . 1

  Як навчитися цілуватися без партнера? Поцілунки — це прекрасно і так хочеться, щоб найперший з них залишив у пам’яті тільки позитивний слід. Щоб надихнеться процесом, варто переглянути сцени поцілунків в кіно і переходити до практики, тому як відповіді на питання як навчиться цілуватися без партнера не існує. Тому що, кожна людина, володіє технікою поцілунку, навіть якщо він жодного разу цього не робив. Це як вдих і видих, природний процес, закладений в нас природою. Не потрібно боятися свого «невміння» в цьому питанні. Чим більше будете хвилюватися, тим імовірніше що нічого не вийде.

 • . 2

  Тому не варто мучити бідні помідори і себе в надії на успіх, просто віддавайтеся почуттям у потрібний момент. А відчути що цей момент настав, дасть зрозуміти людина поруч з вами. І тут виникає друге питання: як дізнатися партнера і як зрозуміти, що він той самий? Тут дуже важливо зрозуміти, на скільки ти не байдужа молодій людині і якщо ти бачиш, а головне відчуваєш його романтичний настрій, то твоя недосвідченість нічого очікувати йому на заваді. Він і сам буде не проти тебе навчити всім премудростям цього тонкого «справи». Це-то і буде та сама необхідна практика.

 • . 3

  Якщо дівчині вже п’ятнадцять років, а вона ще не цілувалася, це не привід для засмучень. Кожна з представниць жіночої статі, для такої особливої місії чекає принца, свого принца, тому як для кожної він буде різним. Тому якщо перший поцілунок не трапився, значить, той самий що не зустрівся на шляху. Відповідь на питання: як знайти ідеального партнера, буде для кожного індивідуальний. Адже комусь до душі худий зануда-ботанік у величезних окулярах з паралельного класу, а комусь симпатичний і привабливий старшокласник з яким зустріч можлива тільки на перерві в шкільних коридорах. І стратегія спокуси у кожної дівчини буде неповторною, але якщо все вийшло і він поруч, значить, він і є ідеальний.

 • . 4

  Перший поцілунок, перша закоханість, зустріч з тим самим, про якому дівчата-підлітки мріють вечорами, під час перегляду романтичних фільмів дуже важливі. І немає інструкцій з докладним описом і вірних відповідей на питання: як вибрати партнера, як навчитися правильно, цілуватися і як дізнатися ідеальний хлопець, який свердлить тебе поглядом і боїться підійти до тебе? Ніяк, якщо тільки не дозволиш собі з ним заговорити, дізнатися його, відчути близькість і зважиться на такий хвилюючий для всіх підлітків перший поцілунок. Головне не поспішати не при виборі партнера для першого поцілунку, ні тим більше, коли настане момент самого поцілунку. Не варто заради практики цілуватися з першим зустрічним. Приємних перших поцілунків.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :