Як навчитися цінувати себе?

як навчитися цінувати себе?

Вам знадобиться
 • Бажання почати цінувати себе
 • Впевненість
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Хороша самооцінка — це перша умова успіху. Від цього залежить самоподача людини, а відповідно і реакція людей на нього. Є багато статей що міркують на цю тему, але не так багато міркувань, які дають реальні поради. Тому так важливо зрозуміти, як навчитися цінувати себе.

 • . 2

  Отже, першим кроком до переоцінки власного «Я» буде робота над помилками. У кожної людини є своє «ідеальне Я». Необхідно розглянути реальність його позиції. Це зовсім не означає, що не потрібно прагнути до ідеалу. Потрібно! Але в усьому необхідна міра. Робіть невеликі кроки до свого удосконалення, тоді й невдоволення собою буде менше.

 • . 3

  Напевно всі пам’ятають чудову сцену з радянського фільму, де головна героїня кожен день проводила сама з собою тренінги, повторюючи перед дзеркалом «Я найчарівніша і найпривабливіша …». Комусь цей метод здасться смішним, але насправді він дуже дієвий. Створіть на робочому столі документ, в якому описуйте свої достоїнства. Ваше завдання заповнювати сторіночку поступово.

 • . 4

  Кожен день повертайтеся до списку і додавайте нове, знайдене в собі якість. Під час цих пошуків може статися так, що з’являться нові якості, які ви можете в собі розвивати. Необхідно пам’ятати, що не всі ваші достоїнства повинні бути вселенського масштабу. Але це не повинно бути перешкодою в тому, як цінувати себе. Наприклад, це може бути уміння слухати співрозмовника, не перебиваючи.

 • . 5

  Адже насправді це велика гідність і не всім воно притаманне. Якщо ви вважаєте достоїнствами тонку талію і плоский живіт, то домагайтеся цього. Тренажерний зал допоможе не тільки знайти форму, а й випробувати силу духу. Поступово усвідомлюючи цінність свого «Я», людина все твердіше починає стояти на землі і усвідомлювати, чого йому від життя треба.

 • . 6

  Перестаньте не цінувати свою працю, інакше й інші будуть до нього також ставитися. Шукайте роботу, яка буде добре оплачуватися і в той же час «для душі». Перестаньте йти на поступки, адже ви гідні кращого. Як тільки Ваша самооцінка виросте, зміниться і ставлення до вас людей. Хто знає, може шеф вам підніме зарплату, а рідні частіше стануть робити компліменти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :