Як навчитися домагатися поставленої мети?

як навчитися домагатися поставленої мети ?

Вам знадобиться
 • Ручка
 • Аркуш паперу
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу необхідно повністю продумати мета — мета, повинна бути конкретною, вимірної, реалістичною, і укладатися в певні терміни. Якщо у вас є цілі, необхідно вжити заходів. Часто буває, що люди ставлять перед собою фантастичні цілі, які просто існують і, звичайно, нічого не робиться для того, щоб зробити ці цілі успішними. Мета не буде чарівно виповнитися тільки тому, що ви написали їх.

 • . 2

  Розгляд цілей і ваш прогрес в напрямку вашої мети є важливою частиною того, як домогтися поставленої мети. Постановка цілей є динамічним процесом. У довгостроковій перспективі, ваша думка зміниться — цілі, які були у вас, коли ви були дитиною, відрізнялися від тих, які були в підлітковому віці, тому що ваші потреби змінюються, так відбуватиметься і надалі, через два роки або п’ять років.

 • . 3

  Що б зрозуміти, як навчитися домагатися мети, пам’ятайте, що навіть короткострокові цілі має бути достатньо гнучкими, щоб звикнути і прийняти речі, які знаходяться поза вашим контролем (наприклад, інші пріоритети в свій час) , або навіть речі, які під вашим контролем, але ви просто їх недооцінили під час постановки цілей. Шукаючи спосіб, як досягти мети, не хвилюйтеся, якщо ваші цілі не йдуть точно у відповідності з вашим планом дій, поки ви робите прогрес у правильному напрямку. Іноді переглядайте свій план, і можливо корегуйте його в напрямку досягнення мети.

 • . 4

  Весь процес досягнення мети можна умовно розділити на п’ять основних кроків: ви повинні поставити для себе довгострокову мету, ви повинні скласти план дій щодо досягнення мети, ви повинні вжити заходів щодо поставленої мети, регулярно перевірте свій прогрес у боротьбі за головну мету, заохочуйте себе для вас успіх. Коли мета досягнута, перш за все, відзначте свій успіх, і неважливо наскільки велика була ваша мета. Важливо, що ви не відступили і все ж таки добилися успіху.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :