Як навчитися гіпнотизувати людей?

як навчитися гіпнотизувати людей?

Вам знадобиться
 • Уміння добре одягатися
 • Самоконтроль
 • Здатність підтримати будь-яку тему
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Вже давно до гіпнозу перестали ставитися як до чогось загадкового і містичного. Навчитися вводити людину в стан трансу і проводити навіювання може практично будь-яка людина. Однак, варто відзначити необхідність віддавати собі звіт, що для того щоб зрозуміти як гіпнотизувати людей доведеться багато працювати над собою і виконувати певні правила.

 • . 2

  Завжди варто пам’ятати, що створити з гіпнотізіруемим раппорт набагато простіше, якщо він буде довіряти гіпнотизера. Домогтися довіри на свідомому рівні набагато складніше, так як це вимагає досить довгого часу для щільного спілкування. Почуття ж несвідомого довіри у сторонньої людини можна викликати набагато простіше і швидше.

 • . 3

  Головне, що слід пам’ятати, це те, що ставлення до людини буде складатися в основному з першого враження. До того як гіпнотизувати людей необхідно переконатися, що зовнішній вигляд, від якого в основному залежить перше враження, в порядку. Особливо сильно на підсвідомому рівні псують зовнішній вигляд брудна і порвана взуття і м’ятий головний убір.

 • . 4

  Наступне на що підсвідомо звертають увагу при зустрічі, є вміння посміхатися. Від цього вміння залежить набагато більше, ніж може здатися на перший погляд. Гіпнотизера не обов’язково бути красивим, але якщо він володіє асиметричною і напруженою посмішкою, то це буде відштовхувати гипнотизируемого. Необхідно виробити вміння легко і невимушено посміхатися в будь-якій ситуації.

 • . 5

  При посмішці слід дивитися прямо в очі, але не варто особливо довго цього робити, так як тривалий погляд в очі незнайомої людини може бути розцінений як агресія. У розмові з незнайомою людиною слід дотримуватися загальноприйнятих норм етики. Коли ж доводиться мати справу з представником якоїсь субкультури або вихідцем з специфічного соціального шару, варто віддавати перевагу веденню бесіди в тій манері, яка прийнята в даних групах.

 • . 6

  Для цього необхідно мати хоча б загальне уявлення про норми етики і манерах поведінки в різних шарах суспільства. Особливо важливо при розмові вміти підтримати будь-яку тему. Адже задавати і підтримувати її слід виходячи не з власних уподобань та інтересів, а спираючись на сферу інтересів гипнотизируемого. Тільки добре пропрацювавши всі зазначені аспекти можна навчитися гіпнотизувати людей.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :