Як навчитися гіпнотизувати за 3 кроку?

як навчитися гіпнотизувати за 3 кроку ?

Вам знадобиться
 • Бажання навчитися гіпнозу
 • Знання вправ для тренування навичок
 • Дзеркало
 • Портрет
Інструкція
 • . 1

  Перший і важливий крок для будь-якого початківця гіпнотизера: вивчити свою власну свідомість, навчитися контролювати свої емоції і енергію, повірити в свої сили і навчитися концентруватися. Тобто перед тим, як гіпнотизувати людей, потрібно налаштувати себе на правильний орієнтир.

 • . 2

  Освойте техніку медитації: сядьте в зручне положення, розслабтеся, закрийте очі і намагайтеся ні про що не думати, женіть всі думки геть. Звичайно, відразу навряд чи вийде представити перед очима чистий аркуш і позбутися думок, але з часом у вас почне виходити. Перед тим, як навчитися гіпнотизувати, подумайте про деякі важливі моменти. Наприклад, допоміжним компонентом може стати спокійна музика.

 • . 3

  Після того, як ви навчилися медитувати і розпоряджатися своїми думками, можна переходити до вправ на концентрацію, суть яких полягає в умінні управляти своїм поглядом так, як ви бажаєте. Для цього придумано безліч прийомів: з аркушами паперу, на якій малюється точка з дзеркалом і т. д. Їх основне завдання — навчити концентрувати погляд на одному предметі, найчастіше точці, протягом 25 — 30 хвилин.

 • . 4

  Далі, перед тим, як вчитися гіпнотизувати людей, потренуйтеся на портретах. Ефективна вправа — розвісити по кімнаті 10 портретів або фотографій і поступово переводити погляд з однієї на іншу. Спочатку дивіться на портрет, а потім на перенісся зображеної людини, переходите до наступної фотографії, важливо пам’ятати, що робити це потрібно якомога швидше.

 • . 5

  Коли медитація і концентрація будуть доведені до досконалості, можна приступати до наступного кроку — тренуватися впливати гіпнозом на людей. У перший час просите друзів вам допомогти. Розкажіть їм про те, як навчитися гіпнотизувати людини. Попередьте про способи, які вам Пропонуйте їм сісти в зручне положення і дивіться на перенісся гипнотизируемого людини. Припиняти гіпноз необхідно на перше прохання одного.

 • . 6

  Після того, як всі 3 кроку виконані, приступайте до гіпнозу інших людей, прагнете досягти найвищої точки майстерності — це здатність зупиняти людей і тварин поглядом. Але ви повинні бути повністю впевнені в своїх силах, перш ніж виконувати цей прийом. Адже якщо ви не зможете зупинити поглядом величезну собаку, то це може бути для вас небезпечно. Здраво оцінюйте свої сили! Тренуйтеся, і все обов’язково вийде!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :