Як навчитися гіпнозу на дому?

як навчитися гіпнозу на дому ?

Вам знадобиться
 • Підручники з гіпнозу
 • Спокійне місце
 • Стронов люди
Інструкція
 • . 1

  Мистецтво гіпнозу прийшло до людей зі стародавності, але і сьогодні воно не менш популярно, оскільки це вміння здатне пригнічувати волю людей, вносячи коригування в мислення. Багато хто б хотіли навчитися гіпнозу, але вважають, що це дуже складно, в цьому є частка істини, оскільки навчанні доведеться приділяти багато часу, але цією наукою можна опанувати і в домашніх умовах, оскільки на курсах і семінарах не розкриваються всі секрети. Перед тим як навчитися гіпнозу вдома безкоштовно, в першу чергу, слід знайти якомога більше літератури з цього питання. Таким чином можна буде дізнатися про різні техніки гіпнозу і вибрати ту, що найбільше подобається. Після цього слід почати вивчення техніки. Щоб можна було систематизувати отримані знання, рекомендується записувати в блокнот основні моменти, щоб потім зупинитися на них більш докладно. Приступати до практики можна буде тільки після ретельного вивчення теорії, інакше результати можуть бути дуже плачевними.

 • . 2

  Як тільки теорія буде добре вивчена, слід починати практикуватися, але тільки з найпростіших вправ. Варто відзначити, що навчитися гіпнозу, можна тільки в тиші, тому під час практичних занять потрібно знайти затишне місце, де ніхто не потурбує. Спочатку потрібно сісти в зручну позу і розслабитися, відпустивши все злободенні думки. Після того як вдасться сконцентруватися, потрібно подивитися на свою руку і постаратися переконати себе, що вона стає важкою. Навіювання слід проводити доти, поки не з’явитися відчуття, що рука дійсно стала важкою. Після цього потрібно те ж саме зробити з іншою рукою. Якщо на подібні дії йде зовсім небагато часу, то можна буде спробувати вселити свою волю сторонній людині, але без занурення в транс. Спочатку слід випробувати свої вміння на родичах і друзях, а потім вже переходити на зовсім сторонніх людей. Звичайно, на це піде чимало часу, але тільки таким чином, можна буде навчитися гіпнозу будинку.

 • . 3

  Після того як вправи по навіюванню своєї волі будуть даватися легко, можна буде приступати і до більш складних. Дуже добре розвиває навички гіпнозу наступну вправу: потрібно лягти, розслабитися і сконцентруватися на власних думках. Після цього необхідно представити себе що йде по широкому коридору з численними дверима. Головною умовою при виконанні цієї вправи є максимально чітке уявлення всіх деталей коридору. Як тільки цього вдасться досягти, потрібно буде підійти до будь сподобалася двері і відкрити її. Після чого слід розглянути кімнату, зупинити увагу на предметах, що знаходяться в ній. Якщо цю вправу буде освоєно, то можна приступати і до інших, описаним у книзі, головне виконувати їх регулярно. Почавши вивчення гіпнозу, слід рухатися цілеспрямовано, інакше нічого не вийде, і навички залишаться на початковому рівні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :