Як навчитися гіпнозу самостійно?

як навчитися гіпнозу самостійно?

Вам знадобиться
 • Спеціаліст гіпнозу
 • Звичайна людина
 • Управління собою
Інструкція
 • . 1

  Перед тим як вчитися гіпнозу самостійно, необхідно засвоїти одну річ — суб’єкт, якого ви вводите в стан трансу, концентрується саме на ваші навіювання, це і є суть всієї процедури гіпнозу. Пацієнт повністю занурений в транс, але існує і гіпноз без входження в транс, а звичайним навіюванням, але для цього необхідно бути обдарованою людиною в цій справі.

 • . 2

  Інтерес до пізнань, як навчитися гіпнозу, повністю обгрунтований, а пов’язано це з тим, що вивчати свою підсвідомість, проводити деякі випробування над ним завжди було вельми цікаво. Завдяки трансу можна вирішити багато психічні проблеми, ви як би прочищаєте мізки людині, і йому стає набагато легше, він позбавляється від проблем на певний час. Після сеансу напруга повністю знімається і активізується мозкова діяльність, що допомагає думати свіжими думками.

 • . 3

  Пам’ятайте про те, що при навчанні гіпнозу самостійно кожен піддає себе чималої небезпеки. Є шанс увійти в сильний транс, вийти з якого буде можливо лише за допомогою фахівця. Але є й світла сторона, для того щоб зуміти ввести себе такий стан необхідно тренуватися кілька років. Про те, як навчитися гіпнозу описано в багатьох книгах, але просто прочитати їх мало для того щоб оволодіти ним, необхідно з часом постійно посилювати стан вашого спонтанного трансу.

 • . 4

  Всі навички, що допомагають вводити людей в транс, приходять з часом, за один день ви цьому ніколи не навчитеся. Багато досвідчених торговці на ринках вже навчені даному гіпнозу, самі не підозрюючи цього, вони з легкістю здатні самостійно загіпнотизувати покупця, тим самим змушуючи робити їх незаплановані покупки. Будь-якому починаючому і вже досвідченому гіпнотизера необхідно бути повністю впевненим у собі, а головне в своїх силах. Навіть на рівні підсвідомості ви повинні тримати над собою повний контроль, для того, щоб управляти іншими.

 • . 5

  Це і є вся сутність гіпнотизерів, приходить вона з часом і виробляється поступово. Людину можна загіпнотизувати до небажання вживати алкоголь і наркотики, навіть кава, але слід знати ряд правил і чітко їх дотримуватися. Існує так званий гіпноз — «Навіювання наяву». Він вважається одним з найскладніших методів, але творить справжнє чаклунство. Для цього не потрібно вводити людину в сон, вистачає просто зайти в підсвідомість, пройшовши для початку через свідомість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :