Як навчитися гіпнозу вдома? Гіпноз для початківців

як навчитися гіпнозу вдома? гіпноз для початківців

Вам знадобиться
 • Гіпноз
 • АТ
Інструкція
 • . 1

  Вивчаючи гіпноз необхідно розуміти, що гіпнотизер, насамперед, тренує себе. Тільки навчившись розслаблятися, самостійно занурюватися в транс, виховавши в собі впевненість і позбувшись від зайвих емоцій під час сеансу, можна дійсно навчитися гіпнотизувати. Гіпноз для початківців базується на АТ. АТ — це аутогенне тренування, яка спрямована на розвиток можливостей людського організму. Ця методика була відкрита ще в 1932 році. Такий метод розвитку гіпнотичних здібностей грунтується на тому, що людина вчитися самостійно вводити себе в стан сну і спокою, вселяючи щось своєму організму. Під час занять АТ людина все усвідомлює і розуміє.

 • . 2

  Але при цьому він може самостійно зробити собі будь-яку установку і змусити себе відкрити в організмі такі можливості, про які він раніше і не здогадувався. Аутогенне тренування дуже корисна для початківців гіпнотизерів, оскільки людині буває складно переконати себе в тому, що він все може. Але ж саме це і необхідно для того щоб ввести когось в стан гіпнозу. АТ допомагає впоратися зі своїми внутрішніми комплексами й акумулювати всі сили. Аутогенними тренуваннями можна займатися самостійно. Якщо майбутній гіпнотизер проводить такі тренування правильно, він може навіяти собі установки, які буде виконувати до кінця життя.

 • . 3

  Гіпноз для початківців увазі вивчення десяти основних правил, які необхідно запам’ятати для того щоб навіювання вдалося. Голос гіпнотизера завжди повинен бути твердим і гучним. Гіпнотизер завжди зобов’язаний повністю вірити в свої сили і навіть на секунду в них не сумніватися, інакше нічого попросту не вийти. Під час гіпнозу потрібно постійно дивитися в очі клієнта. Працюючи, сам гіпнотизер повинен знаходитися в розслабленому стані, інакше його напруга буде передаватися клієнту. Під час гіпнозу потрібно якомога частіше говорити «Я». Коли гіпнотизер починає давати установку, спочатку він повинен сказати, що потрібно зробити, а потім пояснити причину, чому людина це зобов’язаний виконати.

 • . 4

  Ні в якому разі не можна вибачатися, навіть якщо гіпнотізіруемий здається, що бажання гіпнотизера не має логічного пояснення або підстав. Гіпнотизер повинен пам’ятати про те, що він не може сперечатися про щось з клієнтом. Також, він не має права злитися і кричати. Займаючись гіпнозом потрібно вести себе спокійно і врівноважено, при цьому, будучи повністю впевненим у своїй правоті. Завжди потрібно розуміти клієнта, але не потурати йому. Під час сеансу ні в якому разі не можна критикувати гипнотизируемого або ображати його. Навчаючись гіпнозу, необхідно пам’ятати про те, що вміння гіпнотизувати в першу чергу грунтується на контролі, впевненості і спокої самого гіпнотизера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :