Як навчитися гіпнозу вдома?

як навчитися гіпнозу вдома?

Вам знадобиться
 • Помічник, що має більший досвід у практиці гіпнозу, ніж ви
 • Спокійне провітрене приміщення з кушеткою
 • Уміння відійти від проблем насущних, не піддаватися сумнівам
 • Здатність до граничної концентрації уваги на чому-небудь (на собі і своєму внутрішньому світі)
 • Сила волі, самоконтроль, впевненість у собі
Інструкція
 • . 1

  Всі перераховані вище якості є необхідними в роботі гіпнотизера. Але коли мова заходить про самогіпнозі, тобто, коли ненавчений людина вводить себе в стан трансу, то необхідно слідувати тим же правилам, що використовують справжні фахівці. Якщо ви хочете знати, як навчиться гіпнозу будинку, вам необхідно, насамперед, провести кілька автотренінгів, які допоможуть вам виробити спокійний, але між тим вольовий голос, прямий і відкритий погляд, навчитися відмовлятися від сторонніх шумів і думок.

 • . 2

  Потрібно знати, що не один рік тренувань знадобиться для того, щоб можна було вводити себе в транс, не побоюючись, що ви не зможете самі себе з нього вивести. Для цього на перших порах за вашими експериментами повинен спостерігати людина, яка по вашій інструкції зможе вивести вас з гіпнозу, якщо ви не зможете зробити це самостійно.

 • . 3

  Теорії, як правило, для цього недостатньо. Щоб осягнути хоч якусь частину науки про введення в гіпноз, необхідно хоч раз випробувати будь-яку з технік гіпнозу. Зазвичай, коли мова заходить про самогіпнозі, значить, людина хоче направити свою внутрішню силу на зміну себе, як внутрішньо, так і зовні.

 • . 4

  Щоб дізнатися, як навчитися гіпнозу безкоштовно, не потрібно багато часу. Для цього необхідна найпростіша інструкція введення в себе в транс. Тобто, спочатку ви просто вводите свою свідомість у такий стан, коли вам будуть чутні тільки ваші думки, і від навколишнього світу ви просто відсторонитеся. Після успішної практики найпростіших способів, можна переходити до інших, які дозволяють досягти більш глибокого гіпнозу, за допомогою якого можна коригувати свідомість, змінювати його на краще.

 • . 5

  Найголовніша умова, яке допоможе вам увійти в транс — впевненість у собі та своїх можливостях. Причому ця впевненість повинна бути щирою, тобто, ви свідомо і підсвідомо повинні вірити в свої сили. Якщо поки такої ви не володієте, то у вас нічого не вийде, але таку волю і віру можна виробляти і зберігати в найпотаємніших куточках свідомості, щоб потім у потрібний момент використовувати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :