Як навчитися грамотно писати російською мовою іноземцю?

як навчитися грамотно писати на російською мовою іноземцю?

Вам знадобиться
 • Зрозуміти мову
 • Книги
 • Практика листи
 • Перевірка текстів
 • Дотримуватися структуру тексту
 • Дотримуватися простоти
Інструкція
 • . 1

  Перш за все, варто відзначити, що писати російською дійсно дуже складно, тому що в ньому дуже багато граматичних оборотів і правил. А адже писати потрібно не тільки слова, але ще і розділові знаки вірно розставляти. А в російській мові ціла пунктуаційних система і це так нелегко дається іноземцям. Однак, немає нічого неможливого і спробувати вивчити правопис російської мови все — таки можна. Хоч і доведеться чимало попрацювати і витратити на це кілька місяців кропіткої роботи над своєю промовою, а бути може і роки. Для того, щоб правильно писати російською мовою, необхідно його зрозуміти. Як, втім, і з будь-яким іншим мовою. Для того, щоб було простіше розуміти, з чого все — таки почати навчання правопису, необхідно розглянути кілька варіантів.

 • . 2

  Щоб зрозуміти про те, як грамотно писати російською мовою, необхідно багато читати. Саме книги дозволяють розширити свій словниковий запас. А от якщо разом з цим у іноземця ще й розвинена відмінно зорова пам’ять, то книги будуть просто найкориснішим підручником правопису. Російською мовою існує дуже багато книг, тому можна підібрати собі будь-яку за смаком і жанру. Але для тих, хто бажає більш якісно навчитися правильно писати російською мовою, то найбільше підійде для читання російська класика. Там можна почерпнути багато нових і цікавих слів іноземцю та вивчити правопис. Важливо також пам’ятати іноземцям, що багато обороти в старій класики вже застаріли в сучасній мові і не вживаються. Хоча, завжди виглядає дуже мило іноземець, який говорить «панянка» на дівчат.

 • . 3

  Знання старорусского мови через книги може показати іноземця як людину вельми інтелігентного і він буде розташовувати до спілкування. Але ось на листі це може виглядати досить безглуздо, тому потрібно постійно практикувати свій лист. Добре, якщо з іноземцем постійно займаються російською мовою і тоді є можливість писати диктанти або ж перевіряти помилки. Але якщо ж доводиться самому освоювати техніку письма, то можна скористатися спеціальними програмами в інтернеті, які перевіряють помилки. Однак, тут потрібно бути дуже обережним, оскільки деякі популярні програми можуть прийняти за помилку слово, яке просто не існує в базі програми, але насправді слово є.

 • . 4

  У всіх тих іноземців, які бажають вивчити російську мову, постійно виникає питання про те, як навчитися грамотно писати російською мовою і відповідь: просто постійно писати і перевіряти свої помилки. Якщо програма не до кінця може обчислити помилки, то можна скористатися цілком перевіреним способом. а саме — словник. Серед словників можна вибрати Ожегова або Розенталь здатний допомогти в правописі і поясненні важкого слова. Дуже важливо для іноземця за будь-якого питання в правописі завжди звертатися до словника. В іншому випадку слово завчити з помилкою. А адже завжди простіше навчитися з нуля, ніж потім переучуватися.

 • . 5

  І все — таки, як навчитися грамотно писати по російськи? Варто відзначити, що знання правопису недостатньо. Дуже важливо ще завжди дотримуватися структуру тексту. Відомо, що в будь-якій статті завжди існує вступ, потім йде основний зміст тексту і висновок у вигляді підбиття підсумків. Вступ має коротко знайомити з майбутнім матеріалом, бути цікавим і вражаючим. А висновок — це висновок. Відомо також, що для кожного виду тексту в російській мові існує своя певна форма і стиль. Іноземцю при вивченні правопису дуже важливо завжди дотримуватися того, який стиль тексту він пише. Більш докладно про стилістичному змісті написано в інтернеті або в самих підручниках з російської мови.

 • . 6

  Для того, щоб вивчити правопис російської мови — необхідно постійно практикуватися і покращувати свою промову. У цьому допомагає спілкування і читання. Немає нічого складного в тому, щоб навчити іноземця грамотно писати по — русски. Питання лише стоїть в тому, наскільки сильним бажанням володіє іноземець вивчити правопис досить складного російської мови. Також дуже важливо пам’ятати, що в російській мові дуже багато жаргонних виразів, переносних значень і фразеологізмів. Є також всесвітньо відомий російський мат. Будь-якому іноземцеві дуже важливо зрозуміти те, що можна писати, а що ні. У такому випадку найкраще йому порадити писати простою мовою і короткими реченнями. Нехай краще це буде коротко, але зате правильно. А вод в подальшому вже пропозиції стануть наповнюватися різними доповненнями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :