Як навчитися грати на піаніно: корисні поради

як навчитися грати на піаніно : корисні поради

Вам знадобиться
 • Магазин
 • Гроші
 • Поради
Інструкція
 • . 1

  Не кожній людині, який набуває клавішний інструмент, від природи дано швидко навчитися грамотно їм володіти. Але кожен може добитися цього своїми силами. Правда, на це доведеться витратити не один день регулярних занять. На самому початку шляху може виникнути багато труднощів, які зовсім не означають відсутність таланту. Потрібно просто запастися терпінням і розібратися, як навчитися грати на піаніно. Найкраще починати навчання з викладачем. Грамотний і досвідчений фахівець в короткі терміни пояснить основні поняття, які стануть в нагоді надалі. Крім того, людина завжди більш відповідально ставиться до навчання, якщо хтось перевіряє його і може дати об’єктивну оцінку з боку. Тим більше, якщо викладач бере за свою роботу плату, учень не стане розслаблятися і буде намагатися перевершити свої успіхи на кожному наступному занятті.

 • . 2

  Якщо ж фінансової можливості навчатися платно немає, а бажання розкритися в творчому плані велике, то і цього цілком достатньо. З’ясувавши, як вибрати піаніно, і купивши його, можна почати самостійні заняття. У даному випадку на допомогу прийдуть самовчителі і уроки-онлайн в інтернеті. Не варто відразу поспішати і братися за вивчення творів. Для початку потрібно витратити якийсь час на теорію: вивчити розташування нот на нотному стані і на інструменті, розібратися з тривалістю нот. Потім поступово можна переходити до програвання гам і тризвуків. Вправи слід виконувати спочатку в повільному темпі, збільшуючи швидкість поступово. Особливу увагу потрібно приділяти положенню кистей рук під час гри і перестановці пальців. Кожна вправа спочатку виконується однією рукою, потім іншою. І тільки коли кожна рука буде грати вільно, можна приступати до гри двома руками.

 • . 3

  При навчанні грі на звичайному фортепіано, потрібно також знати як налаштувати піаніно. Механізм класичного інструменту з часом розбудовується, що може позначитися на якості звучання, і навіть загальмувати процес навчання. Адже дисонуючі звуки ріжуть слух і заважають об’єктивно оцінювати правильність відтворення мелодії. Цей нюанс робить звичайне піаніно все менш популярним, хоча його звучання і раніше цінується дуже високо. Тим не менш, на сьогоднішній день класичний варіант інструменту витісняється його цифровими аналогами. Та й для новачка синтезатор може виявитися більш зручним. Він не вимагає настройки, і часто вже містить навчальні програми, за якими можна займатися самостійно. Цифрове піаніно Як вибрати? Найкраще при купівлі проконсультуватися з продавцем, щоб випадково не купити дорогий професійний інструмент, який до того ж не має навчальних програм. Як на перших заняттях, так і на всьому протязі творчої діяльності, основними моментами є завзятість і позитивний настрій! Адже емоційний фон завжди передається за допомогою мелодії!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :