Як навчитися катанню на гірських лижах?

як навчитися катанню на гірських лижах?

Вам знадобиться
 • Спорядження
 • Місце для катань
 • Бажання (обов’язково)
Інструкція
 • . 1

  Беремо напрокат спорядження, бажано разом із шоломом. Впавши кілька разів, ви зрадієте, йому. Середня ціна спорядження на годину 200 — 300 рублів. При виборі лиж дуже важливо підібрати правильний розмір. Цей пункт впливає на навчання самим прямим чином.

 • . 2

  Стойка. Правильна стійка це основа, яка вибудовує все навчання, та й гірськолижне мистецтво в цілому. Саме в стійці ваше тіло і лижі стають одним цілим. Що б стійка була правильною вам потрібно:
  — якнайширше розставити стегна;
  — зігнути коліна, свою вагу перемістити на стопи;
  — тиск чітко розподілити від пальців до п’яти;
  — підняти голову і дивитися вперед;
  — розслабити руки, і злегка зігнути їх в ліктях;
  — не забувати згинати щиколотки;
  — палиці не повинні стосуватися снігу при цьому направте їх назад і трохи в сторони.
  Ці правила наблизять вас до відповіді на питання як навчитися кататися на гірських лижах? Слідуючи цим основам, ваш вага буде розташований на середній лижі, що в результаті дасть більше контролю. Завдяки стійці, ваші ноги будуть працювати, а тіло залишатися нерухомим.

 • . 3

  Не менш важливий пункт — стопи. По суті це ваш «кермо». Очевидно, що всі ваші зусилля проходять саме через них, а тільки потім переходять в лижі. Саме за їх допомогою ви відчуваєте вібрації снігу під собою. Ви повинні зрозуміти, що натискаючи на конкретні ділянки стопи, ви отримуєте конкретний результат. Кожна область відповідає за певну дію. Як би це не було складно, але лижі повинні стати вашим продовженням і суть перших уроків в цьому і полягає.

 • . 4

  У процесі навчання ви будите чути багато нової інформації, і у вас викличе жах, то, скільки потрібно запам’ятати, але є одна штука без знання якої, ви не зможете кататися на гірських лижах — це лінія ската. Дане слово позначає саму коротку лінію від вершини вниз по схилу. Саме по цій лінії буде котитися м’яч, якщо стоячи на вершині ви його кинете. Поставивши під прямим кутом ваші лижі, на лінії ви будите стояти на місці, як тільки ви їх поставите вздовж цієї лінії — ви моментально почнете прискорюватися. Зазначу, що лінія ската необов’язково повинна бути прямою. Напрямок цієї лінії може змінюватися і ви повинні це враховувати. Коли ви добре засвоїте цю істину, для вас не складе труднощів різко змінити напрямок. Досвідчені спортсмени відчувають лінію ската точно так само, як моряки — вітер. Тому важливо розвинути в собі це почуття, щоб максимально точно контролювати свої лижі, а не боротися з ними.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :