Як навчитися кататися на скейтборді?

як навчитися кататися на скейтборді ?

Вам знадобиться
 • Скейтборд
 • Засоби захисту
 • Додаткові знання
 • Бажання вчитися
Інструкція
 • . 1

  Напевно кожен хоча б раз бачив на вулицях свого міста безстрашних і енергійних молодих людей, що катаються на скейтбордах або просто тримають в руках стильні дошки. Іноді вони витворяють на них неймовірні і навіть небезпечні трюки. Але для тих, хто хотів би знати як навчитися кататися на скейтборді не страшні ніякі перешкоди. Перш ніж безпосередньо приступити до навчання, просто необхідно приділити трохи часу вивченню історії цього заворожуючого виду спорту. Скейтбординг з’явився в п’ятдесятих роках минулого століття, в Штатах. Спочатку «дошка на колесах» була тільки лише засобом пересування для молоді, як, наприклад, велосипед або самокат. Вона була неймовірно проста і зручна у використанні. Проте пізніше люди зрозуміли, що скейтборд можна використовувати по — різному. На ньому навіть можна виконувати неймовірні трюки. Між особливо ризиковими молодими людьми стали проводитися змагання. Зараз даний вид спорту дуже популярний. Він не тільки цікавий і захоплюючий, але і доступний для багатьох, що важливо. Щоб займатися їм не обов’язково шукати високооплачуваних тренерів і бігти записуватися в дорогий спортзал. Скейтбордингом можна займатися і у дворі, а навчити основам цієї майстерності цілком може старший брат, якщо він звичайно це вміє.

 • . 2

  У початківців нерідко виникає питання — як правильно кататися на скейтборді? Дійсно, чи існують певні правила? І, якщо так, то які? Відповідь у професіоналів. Існують різні стилі катання. Найвідоміші з них — це «стріт» і «верти». Деякий час тому був дуже широко поширений «фрістайл», але для нього необхідно спеціальне високоякісне покриття, із за цього його популярність була втрачена. Якщо скейтбординг викликає бурю емоцій і невимовне захоплення, а рішення про необхідність займатися цією непростою справою прийнято, то, крім спеціальної дошки (яку називають «скейт») і захисної екіпіровки, може знадобитися знайомий тренер (хто — то з близьких або друзів, які присвятили себе скейтбордингу), який допоможе опанувати основами. Якщо ні підходящої кандидатури на роль тренера — не біда, вчитися можна і по спеціальних фільмів чи самовчителю. У перший день не слід намагатися виконувати складні трюки. Навіть якщо елементарні речі здаються нудними, все одно необхідно навчитися тримати рівновагу і просто котитися. Не все так легко і просто, як здається на перший погляд.

 • . 3

  Одним з головних символів скейтбордингу є дошка. Але як її вибрати? Здається, що всі вони однакові, але це, звичайно, не так. При виборі дошки увагу варто звернути не так на гарний дизайн, а на товщину і довжину пристосування. Для початку занять краще вибрати бланкову дошку. Вона вважається базовою і коштує набагато дешевше. Але не поступається за характеристиками дорогим аналогам. Про колесах. Хочеться їздити швидко — підійдуть скейтборд з великими колесами. Дошки з маленькими колесами легше піддаються контролю під час стрибка. Вибір коліс залежить і від місця катання: на асфальті і нерівних поверхнях згодяться жорсткі колеса, а в парку і на гладких поверхнях — м’які. Як тільки починається активне катання, взуття буде зношуватися набагато швидше. Кожен трюк буде черговим кроком до вдосконалення техніки катання, але чим краще катаєшся, тим більше пар кросівок доведеться змінити. Всіх людей можна розділити на «губи» і «рефулером». Визначити хто ти просто. Достатньо лише підійти до сходів і піднятися на сходинку вгору. Якщо спочатку поставлена права нога, людина належить до першої категорії, якщо ліва — до другої.

 • . 4

  В скейтбордингу існують як прості, так і складні трюки. Так наприклад «Оллі» є першим трюком, якому необхідно навчитися будь-якому починаючому скейтбордисту, так як він є основою для інших, більш складних маніпуляцій. Техніка виконання трюку «Оллі» не хитромудро і легка у виконанні. Розгін. Розігнатися до середньої швидкості і поставити провідну ногу на середину дошки, ближче до передніх коліс. А толчковую ногу слід поставити назад. Зігнути ноги в колінах, готуючись зробити стрибок. Клацання. Задньою ногою натиснути на «хвіст» скейтборду, виконавши клацання, в цей же час передньої зробити «витяжку», простягнувши ногу до самого краю дошки. Витяжка. Рух, що забезпечує підйом скейтборду в повітря. Приземлення. Розподілити свою вагу по всій дошці і бути готовим до м’якої посадки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :