Як навчитися красиво посміхатися?

як навчитися красиво посміхатися?

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Дзеркало
 • Уява
 • Пальці
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб красиво посміхатися необхідно робити наступні вправи. У першій вправі для початку необхідно зафіксувати м’язи посмішки. Сядьте перед дзеркалом, посміхайтеся по різному, і виберіть саме ту посмішку, яка вам підходить, до вашого овалу обличчя, носа, очей. Залишайтеся в цій усмішці, натиснете кінчиками двох пальців різних рук на краю губ, про себе порахуйте до 7 і розслабтеся. Повторіть все не менше п’яти разів.

 • . 2

  Ваша посмішка повинна зафіксуватися, якщо ж зберегти форму без допомоги пальців не вдається, повторюйте вправи ще п’ять разів. Так ви запам’ятаєте, які саме м’язи необхідно задіяти у своїй усмішці. Закінчивши першу вправу, закрийте очі і порахуйте до 30, посмішку не розслаблятися, нехай м’язи обличчя її гарненько запам’ятають. Потім відкриваємо очі і дивимося результат, якщо усмішка незмінна, значить, у вас вдалося.

 • . 3

  Друга вправа як навчитися красиво посміхатися легше, ніж перший, але все ж приділіть йому належну увагу. Працюємо з формою своїх губ. Постарайтеся зробити посмішку максимально позитивною і натуральної, пам’ятайте, що навіть ідеально награна посмішка ніколи не принесе вам потрібного результату. Вкладіть у неї все свій настрій. Стежте за формою своїх губ в цей час, саме тоді, коли вам хочеться посміхатися.

 • . 4

  Важливу роль в красивій посмішці відіграє психологія. Тренуйтеся, згадуючи веселі та яскраві події зі свого життя, наприклад, поцілунок про коханого, або несподівана премія на роботі, ще більше додає позитив усмішка дитини. Саме в таких ситуаціях ваша усмішка не награна, а вона ніби спливає сама собою, показуючи, яка ви щаслива.

 • . 5

  Як навчитися посміхатися в поганому настрої? Зробити це теж легко. Придумайте собі веселі емоції. Все залежить від того, для чого ви хочете красиво посміхатися, може бути, ви шукайте коханого чоловіка, або просто, щоб ваші справи йшли в гору. У першому випадку уявіть собі побачення, включіть фантазію на максимум, нехай в них він говорить яка ви красива. А в другому, що з вами підписують довгостроковий контракт на велику суму. У будь-якому випадку ваша посмішка несе тільки добро.

 • . 6

  Тепер ви зрозуміли, як посміхатися правильно і красиво. Робіть це симетрично, і по правді радісно. Запам’ятайте цей стан, щоб використовувати його в ті випадки, коли потрібно посміхнутися, а настрою немає, ваша усмішка буде знаходити автоматично.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :