Як навчитися крутити обруч?

як навчитися крутити обруч?

Вам знадобиться
 • Обруч
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Обручі бувають різних видів: пластмасові (легкі по вазі), металеві, масажні. З металевими варто бути уважними, щоб не нашкодити спині і талії, отримавши синці в цих місцях. Як навчитися крутити обруч на талії? Для того, щоб зробити це, потрібно для початку дізнатися декілька правил правильного виконання цієї вправи. Крутити обруч потрібно в розслабленому стані, ні в якому разі не навантажувати спину. Також ноги потрібно зібрати разом, щоб м’язи отримали повноцінне навантаження. Так як, при роботі з обручем тренуються не тільки м’язи талії, але і сідничні, опрацьовуються стегна, малий таз. При цьому руки повинні бути в положенні за головою або ж розведені в сторони. Спина повинна бути рівною, не робити рухів вперед і назад.

 • . 2

  Крутити обруч слід тільки натщесерце, попередньо виконавши вправи для дихання. Дихати потрібно повні груди, пропускаючи повітря через всю діафрагму. Рухи повинні бути не різкими, щоб не нашкодити спині, тим більше якщо це важкий, металевий обруч. Навпаки обруч потрібно крутити ритмічно і плавно, але не розслабляючись. Верх корпусу повинен бути статичною, груди не задіюється при виконанні цієї вправи, акцент робиться на талії. Що ж до м’язів стегон, то вони побічно теж беруть участь в обертанні, хоча це і не є правильним. Стегна стають красивою округлої форми, підвищується циркуляція крові у відділі малого таза, що сприятливо впливає на жіночий організм. М’язи стегон теж будуть в тонусі при регулярному обертанні обруча.

 • . 3

  Хулахуп досить одноманітний, але з його допомогою можна привести себе в гарну фізичну форму, знайти привабливу фігуру, особливо для жінок. Але і це, здавалося б, нецікаве вправу можна виконувати по-різному. Наприклад, крутити обруч в русі, спочатку повільно. далі можна прискорити темп. Також можна обертати обруч, піднімаючи коліна, маршируючи. Ще можна робити обертання з нахилами в сторони. При цьому обертання повинні бути також ритмічними, щоб не збитися. Звичайно, ці складні варіанти можна буде виконувати після закінчення часу, практикуючись щодня. Використовуючи металевий обруч тренування повинні займати не більше 20 хвилин на день, щоб не перевантажити м’язи талії і спини. Інакше після першого заняття будь-який рух буде заподіювати біль наступного дня, що називається крепатура.

 • . 4

  До речі хулахуп був винайдений не так давно. Перші його випробування були проведені в 1958 році в початковій школі міста Пасадена. А винайшов його Річард Кнерр. Назва хулахуп було утворено від назви гавайського танцю хула і англійського слова hoop, що в перекладі означає обруч. На самому початку люди навіть вишиковувалися у величезні черги перед магазинами, щоб купити новинку, далі їх було випущено велику кількість. Зараз же існує велике розмаїття хулахуп різних видів, розмірів, кольорів і матеріалів з яких їх створили.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :