Як навчитися малювати акриловими фарбами?

як навчитися малювати акриловими фарбами ?

Вам знадобиться
 • Приладдя для малювання
 • Матеріали для роботи
Інструкція
 • . 1

  В якості основи для акрилової фарби використовується матова пластична емульсія, в якій розчиняють пігмент. Акрилові фарби є універсальним художнім матеріалом. Ними можна розписувати практично будь-яку поверхню. Є акрилові фарби, які дозволяють робити малюнок на полотні, папері, дереві, порцеляні, тканини, каменях і іншому. Якщо раніше вже є досвід роботи з аквареллю або масляними фарбами, то освоєння акрилу не стане проблемою. Проте варто врахувати одну особливість, фарби з акрилу сохнуть практично моментально, в результаті чого можуть виникнути складності. Багато хто запитує, як навчитися малюнку? Насправді все просто, достатньо виконати всі інструкції.

 • . 2

  Необхідно придбати всі необхідні кошти. Фарби, пензлі, палітру (для акрилових фарб продаються спеціальні палітри), полотно чи папір (залежно від поверхні, на якій планується малювати). Перш ніж почати роботу з фарбами, поверхню необхідно загрунтувати. У продажу є величезна кількість грунтовок для акрилових фарб. За допомогою густих нерозбавлених акрилових фарб можна писати полотна в техніці «імпасто». Це спосіб імітації письма олійними фарбами.

 • . 3

  Для того щоб зрозуміти як навчитися малювати акриловими фарбами, необхідно розуміти їх особливості. Акрил відрізняє малим часом висихання, і чим більше води добавлено в фарбу, тим швидше вона буде сохнути. При роботі з розведеними фарбами необхідно підбирати для кожного рівня розбавлення свою кисть. Для нерозбавлених фарб використовуються більш жорсткі, для розбавлених — м’які кисті. За рахунок технічного прогресу останнім часом з’явилася величезна кількість додаткових матеріалів, які спрощують роботу з акрилом. Вони можуть значно допомогти новачкам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :