Як навчитися малювати олійними фарбами дитині?

як навчитися малювати олійними фарбами дитині?

Вам знадобиться
 • Приладдя для малювання
 • Бажання навчитися малювати
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Малювання олійними фарбами може принести дитині величезне задоволення. А картини, які написані олійними фарбами, допомагають створювати затишок і спокій в будинку. Олійний живопис завжди відрізняється благородством і вишуканістю. Для роботи з маслом знадобиться мольберт, фарби, пензлі, полотно. Заняття масляним живописом вимагає відповідних матеріалів.

 • . 2

  Якщо дитина тільки починає пізнавати ази малювання, краще купити фарби, які рекомендовані до навчальних ескізами. У міру того, як буде напрацьований досвід, можна буде переходити до художніх фарбам. Для їх зберігання необхідний дерев’яну скриньку. Щоб з’ясувати, як навчитися малюнку, потрібно розуміти, які кроки необхідно виконувати для його створення.

 • . 3

  Необхідно наявність всіх приладдя для малювання. Маслу потрібні різноманітні кисті. Для роботи з олійними фарбами необхідні спеціальні розріджувачі. В якості розріджувачів можуть виступати лляне масло або даммарний лак. Для письма олійними фарбами потрібно полотно, який перед початком роботи необхідно загрунтувати. Якість грунту може значно вплинути на збереження малюнка.

 • . 4

  Дитині стане зрозуміло після перших спроб, як навчитися малювати олійними фарбами. Якщо намальована картина має невеликі розміри, то спочатку замість мольберта можна використовувати підставку для книг. Перш ніж починати картину, варто обміркувати, як саме вона буде виглядати в закінченому вигляді. Малюнок на папері допоможе правильніше розташувати картину на полотні.

 • . 5

  Перш ніж приступати до роботи з фарбами, найкраще дитині простим олівцем нанести обриси об’єктів, які будуть відображені на полотні. Для складного сюжету знадобиться ескіз. Коли картина буде готова, для збереження необхідно покрити її лаком, після того як олійна фарба висохне повністю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :