Як навчитися паркуру?

як навчитися паркуру?

Вам знадобиться
 • Партнер або наставник
 • Фізична підготовка
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Отже, почнемо по порядку: що ж таке паркур? Це мистецтво пересування, в основному по місту. Останнім часом цей спорт почав динамічно розвиватися і користуватися популярністю. Це спричинило за собою стрімке зростання послідовників. Зараз багато хто задається питанням про те, як навчитися паркуру. Для цього знадобиться, як мінімум, хороша фізична підготовка, а якщо її немає, тоді потрібно запастися терпінням. Найголовніше — партнер, бажано той, який вже займався паркуром, відповідно, знає, що це таке. Якщо немає можливості займатися з партнером, то перший час можливо тренуватися одному. Але потрібно думати про майбутнє: як же вивчати більш складні елементи надалі? Тут немає конкурентів, спілкуючись з іншими паркурист, можна придбати безліч безцінних знань для тренувань.

 • . 2

  Паркур потребують доброї фізичної підготовки. Тут доведеться постаратися і багато чому навчитися. Щоб вивчати паркур в так званих «домашніх умовах», потрібно засвоїти кілька правил. По-перше, не потрібно поспішати. Це травмонебезпечний спорт. Саме тому потрібно займатися з партнером. По-друге, для вивчення паркура цілком підійде для початку спортивний майданчик за школою. Так що не потрібно лізти на будови та гаражі. І останнє. Алкоголь — це ворог. Під його впливом не тільки не варто сідати за кермо. Під впливом алкоголю можна просто втратити контроль. Внаслідок чого можна не обійтися просто травмою. Ну те, що він приносить здоров’ю непоправної шкоди, як алкоголь впливає на м’язи, розповідати не потрібно, адже він їх просто спалює. В інтернеті є багато відео уроків, за якими можна вчитися елементам паркуру. Попутно покращуючи фізичну форму, а також дотримуючись пари простих правил, можна досягти бажаних результатів.

 • . 3

  Як і в будь-якому виді спорту, для розвитку навичок паркура головним і, напевно, вирішальним фактором буде бажання. Не існує жодного паркуриста, у якого б все відразу вийшло. Деякі більше схильні до цього спорту, а інші — ні. Але все починали з одного, а саме з нуля. Потрібно приготуватися до саден і подряпин, запастися еластичними бинтами і головне, не опускати руки. Але якщо є мета, значить її потрібно добитися. Присвятивши паркуру частину свого часу і частинку душі, можна стати не тільки більш сильними і спритними, але й придбати силу-силенну корисного: знайти собі нову компанію, познайомитися з людьми. Будь-який спорт — це щось більше, ніж просто захоплення. У ньому потрібно знайти себе. Труднощі будуть чекати за кожним кутом, але це не причина здаватися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :