Як навчитися переконувати людей?

як навчитися переконувати людей?

Вам знадобиться
 • Впевненість
 • Хороша дикція
 • Співрозмовник
Інструкція
 • . 1

  Першою помилкою багатьох людей, охочих переконати співрозмовника у своїй правоті, є суперечка. Але це не допоможе! Якщо тільки в дуже рідкісних випадках. Як правило, людина, бачачи, що його намагаються переспорити, ще більше починає вірити в свою правоту. Поважайте співрозмовника! Вам потрібно домогтися його розташування до себе. Не ображайте його і не кажіть прямо, що він неправий. Не підвищуйте голос, вислухуйте і його точку зору.

 • . 2

  Якщо ви самі розумієте, що ви не у всьому праві, скажіть про це. Не чекайте, поки на вашу помилку вкаже опонент. Визнаючи свої промахи, ви показуєте свою чесність. Значить, в розумінні співрозмовника, ви людина, якій можна довіряти! Часто люди задаються питанням, як навчитися переконувати людей, якщо погляди на певну проблему абсолютно різні. Тому вони й намагаються один одного переконати.

 • . 3

  Продумайте, що є спільного у ваших висловлюваннях. Психологи стверджують, що людині, ответившему три рази позитивно на будь-які питання, важко дати наступний негативний. Як правило, перед розмовою ми продумуємо нашу мову. Але не варто відразу все висловлювати, помовчіть, дозвольте висловитися вашому співрозмовнику. Адже довга мова не переконує, а навпаки відмовляє від чого-небудь.

 • . 4

  Дуже важливо говорити впевнено, нітрохи не сумніваючись у своїх словах. Принаймні, не вживайте в мові такі слова, як «напевно», «може бути» і так далі. Навчитися, як правильно переконувати, можна при достатній спритності в розмові. Уважно слухайте все, що він говорить. Як тільки в його мові виникла заминка, вставте туди свій вагомий аргумент. Йому в будь-якому випадку доведеться вас вислухати.

 • . 5

  Якщо ж вам вдасться зробити так, щоб ваша точка зору була хоч трошки близька співрозмовнику, ви можете добитися великих результатів. Постарайтеся зробити так, щоб йому здавалося, що це ідея виходить від нього. Дивіться на вашу проблему з різних точок зору, знаходите вигоду, в першу чергу, для самого співрозмовника. Побачивши, що це потрібно не стільки вам, скільки йому, він погодиться.

 • . 6

  Якщо ваш опонент вам не знайомий, ви бачите його вперше, важливо тут і перше враження. Тримайте поставу, говорите досить голосно, але, разом з тим, розмірено і чітко. Не закривати від співрозмовника ні схрещеними на грудях руками, ні перепоною, наприклад, столом. Дайте зрозуміти, що ви налаштовані на нормальне дружелюбне спілкування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :