Як навчитися пікапу, якщо ви тільки дізналися про нього?

як навчитися пікапу, якщо ви тільки дізналися про нього?

Вам знадобиться
 • Хлопець
 • Дівчина
 • Основи спілкування
Інструкція
 • . 1

  Пікап це модне слово, але мало хто знає його справжнє значення. Багато розуміє це як «легко зняти дівчину». Але насправді це глибока психологія стосунків між чоловіком і жінкою. Виходить пікап з НЛП — поведінкових особливостей людини. У всіх людей є певні шаблони поведінки: відводи очей, звичні пози, жести, хода. На ці точки можна натискати на свою користь. Це не так складно, як здається на перший погляд. Методи досить прості, щоб їх міг освоїти кожен і застосовувати з успіхом. Як навчитися пікапу якщо ви тільки що про нього дізналися?

 • . 2

  Пози. Це перше на чому стоїть фундамент пікапа і просто спілкування. Необхідно копіювати позу співрозмовника і міняти синхронно з ним. Так само важливо дихання, можна спробувати підлаштувати під його ритм. Очі. Якщо вони йдуть вниз, значить співрозмовник занурюється в чуттєвий досвід і потрібно говорити з ним про відчуття: Ах як на вулиці сьогодні жарко, може посидимо в кафе і поїмо морозива? Відмінний початок для наступного кроку. Слід виключити такі слова як «не» і «ні», вони не сприймаються. Потрібно говорити вказівками: Давай прогуляємося. Ці прості речі допоможуть в тому, як стати пікап майстром. З чогось же треба починати.

 • . 3

  Важко в навчанні, легко в бою. Тут важлива тренування. Відточувати свою майстерність можна на своїх друзях. Можна спілкуватися з друзями, використовуючи методи пікапа і потім запитати відрізняється ця розмова від звичайного. Ще важливий голос, яким говорить пікапер. Помилка вважати що він повинен бути еротичний, адже це ж зваблення. Зовсім ні, в голосі повинна відчуватися твердість наміри і впевненість в тому що говорить пікапер. Чи не пікап спокушає, а той сам чоловік. А ця техніка надає впевненість у собі і знання поведінки співрозмовника. Освоюючи пікап, як спокусити дівчину і запросити її на побачення стане набагато простіше.

 • . 4

  Слід пам’ятати що не місце прикрашає людину, а людина місце. Так само і в пікапі. Все залежить від людини, яка застосовує техніки. Як говорилося вище — це всього лише набір поведінкових моделей людини. Іншими словами, розмова з людиною на його мові, донесення до нього інформації в його шифрі. Деякі думають, що пікап, як закохати дівчину за допомогою цієї техніки — це все що потрібно знати.

 • . 5

  Ні, сила не в словах мовця, а в тому хто їх говорить і в ім’я чого. Важливий мотив, це один з основних мотивів пікапа. Потрібно знати конкретно для чого це робиться і що буде потім. Усвідомлюючи це, можна забути про це слово пікап, як спокусити хлопця чи дівчину. Слід виходити з свого серця, а не сухий техніки. По правді кажучи, пікап це всього лише опис того, що відбувається насправді між чоловіком і жінкою. Просто ці поведінкові моменти виділили і сказали що їх потрібно робити: як посміхатися, що говорити, з якою інтонацією. А це природна поведінка людей. . .

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :