Як навчитися писати без помилок, як писати без помилок російською?

як навчитися писати без помилок , як писати без помилок російською?

Вам знадобиться
 • Книги
 • Онлайн-довідники
 • Прагнення вчитися
Інструкція
 • . 1

  Грамотність людини — це її візитна картка. Кожен погодиться, що приємніше мати справу з людиною, яка грамотно викладає свої думки, не змушуючи співрозмовника по кілька разів вчитуватися в лист. Однак є й люди, яким ну ніяк не вдається вивчити всі мудровані правила російської мови. Для них і призначена дана стаття, яка розповість, як навчитися писати без помилок, які не заучуючи сотень складних правил.

 • . 2

  Звичайно, найкращий спосіб навчитися писати без помилок — це читання книг. Доведено, що діти, з ранніх років звиклі багато читати, засвоюють програму російської мови набагато легше, ніж їх нечитабельним однолітки. Нерідко такі діти і зовсім не вчать ніяких правил, але проте показують кращі результати в диктантах та творах. Це пояснюється тим, що більшість людей володіє хорошою зоровою пам’яттю, і, зустрівши при читанні кілька разів правильне написання слова, вони запам’ятають і будуть відтворювати на листі саме його. Нарешті, читання хороших книг підвищує словниковий запас, збагачує мова людини різними синтаксичними конструкціями і вчить правильно і послідовно викладати свої думки. Звичайно, краще всього починати багато читати з раннього віку, але якщо цей час було згаяно, не варто сумувати. Завжди можна і навіть потрібно полюбити читати гарні книги — як сучасних авторів, так і класику вітчизняної та зарубіжної літератури.

 • . 3

  Проте буває й таке, що людина прочитав цілу бібліотеку, а грамотно писати у нього так і не виходить. Швидше за все, це пояснюється погано розвиненою зоровою пам’яттю. У такому випадку навчитися правильно писати можна іншим, але трохи більш складним способом — вчити правила. Це можна робити різними способами: можна купити шкільний підручник, довідник або посібник з російської мови, а можна скористатися спеціальними сайтами в Інтернеті, на яких можна як вивчити основні правила, так і перевірити будь-яке слово і дізнатися його правильне написання, значення і приклади вживання. Теорію потрібно поєднувати з практикою: багато писати творів, викладів, диктантів, після чого розбирати допущені помилки. Навіть під час неформальної листування або спілкування на форумах потрібно перевіряти правильне написання слів — необхідно викорінювати звичку писати неграмотно, так як уміння грамотно писати — це насамперед звичка писати правильно.

 • . 4

  До речі, для перевірки написання слова необов’язково заглядати в словники. У більшості бразуер є вбудована або настроюється автоперевірка орфографії, яка автоматично підкреслить неправильне слово. Якщо ж такої можливості немає, можна просто писати своє повідомлення в текстовому редакторі з перевіркою правопису і копіювати звідти у вікно браузера.

 • . 5

  Таким чином, в тому, щоб навчитися правильно писати, немає нічого складного. Дана інструкція допоможе кожному поліпшити своє правопис і граматику. Найголовніше тут, як і в будь навчанні, — не лінуватися і бути готовим потрудитися, щоб досягти бажаного результату.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :