Як навчитися посміхатися з зубами?

як навчитися посміхатися з зубами?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Дзеркало
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Піднесіть вказівний палець до ваших губ, але не торкайтеся до них. Залиште 2 — 3 сантиметра між пальцем і вашими губами. Спробуйте доторкнутися вашими губами до пальця — намагайтеся з усіх сил. Звичайно, ваші губи не стануть довшими на 3 сантиметра, але зате ви змусите попрацювати м’язи, які відповідають за посмішку. Витягніть губи, відкрийте ваш рот, а потім щільно стисніть. При цьому зберігайте губи у витягнутому положенні. Тепер просто розслабте м’язи вашого обличчя, дозвольте їм відпочити пару секунд. Повторіть мінімум, п’ять разів цю вправу.

 • . 2

  Зімкніть губи, аналогічно першого вправі. Точно так же витягніть губи і водите губами, зімкнутими в трубочку, по сторонам приблизно секунд 30 — 40. Тепер дайте губам відпочити секунд 10 — 15 і повторіть вправу. 4 — 5 повторів вистачить. Ці вправи допоможуть вам зрозуміти, як навчитися посміхатися з зубами. Щільно стиснутими губами креслите вісімки в повітрі. Чергуйте вісімки і розслаблення м’язів губ 5 — 6 разів.

 • . 3

  Максимально висуньте вашу мову і обхопіть його губами якомога щільніше. Затримайтеся в цьому положенні 3 — 4 секунди, потім розслабте губи і язик. Для цієї вправи також потрібно 5 — 6 повторів. Злегка відкрийте свій рот і витягніть складені трубочкою губи вперед. Тепер зафіксуйте губи і сильно видихніть все повітря. Уявіть, що ви тушкуйте уявну свічку. Розслабте губи. Повторюйте задування уявної свічки три-чотири рази.

 • . 4

  Остання вправа — вдихніть у ваші легені якомога більше повітря і щільно стисніть губи. Пробуйте видихати повітря ротом, хоча цього, звичайно, не трапиться, але ви напряжете потрібні м’язи. Тепер розпустіть губи і спокійно видихніть повітря з грудей. Правильно виконуючи вправу, ви відчуєте, як працюють м’язи ваших щік. Проробивши ці вправи, ви швидко вирішите питання, як посміхатися з зубами.

 • . 5

  Вже через кілька днів постійних тренувань ваша усмішка стане справді голлівудської, звичайно, якщо зуби досить білі. Але білизна зубів — це вже питання з іншої області, головне, що ви опанували техніку правильної посмішки. Не забувайте, що красива посмішка — це ключ до успіху в особистому житті і кар’єрі. Ніхто не хоче спілкуватися з постійним занудою — похмуре обличчя розполохає всіх навколо. Навпаки, широка посмішка, що демонструє всі тридцять два зуби, покаже вашу відкритість до всіх позитивних змін у житті. Повірте — вони скоро з’являться, варто тільки посміхнутися і запросити їх у ваше життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :