Як навчитися приймати рішення?

як навчитися приймати рішення?

Вам знадобиться
 • Рішучість
 • Цілеспрямованість
 • Бажання змінити життя
Інструкція
 • . 1

  Хочеться зауважити, що скромність і нерішучість — два різних поняття. І якщо прийнято вважати, що скромність і тактовність красять людину, то нерішучість може всерйоз зіпсувати життя. Прийняття рішень — це дуже відповідальний процес, ми щодня стикаємося з цією необхідністю. Причому, не тільки у сфері глобальних питань, а й в побутових потребах. Наприклад, вибираючи товар в магазині, спілкуючись зі знайомими або клієнтами. Погодьтеся, людина, яка не може відповісти на просте запитання, надовго задумавшись, або бездіяльний, в той момент, коли просто зобов’язаний проявити ініціативу, виглядає не кращим чином. Щоб заслужити повагу оточуючих і не страждати самому, потрібно мати уявлення про те, як прийняти рішення.

 • . 2

  Впевнений у собі людина володіє хорошою реакцією, енергійний, приємний у спілкуванні. Таких співробітників люблять роботодавці, так і в суспільстві вони не залишаються без уваги. Потрібно з раннього віку вчити дітей приймати рішення. І нехай цей процес буде йти методом проб і помилок. З часом все увійде в потрібне русло. Краще періодично помилятися, ніж плисти за течією. У першу чергу, необхідно визначитися — в чому полягає проблема, яку потрібно вирішити?

 • . 3

  Якщо немає особистого досвіду, то слід згадати приклади з життя інших людей — як вони поступали в даній ситуації? Так з’явиться кілька варіантів виходу з положення. Тепер потрібно оцінити переваги та недоліки кожного, потім вибрати більш вдалий. Якщо рішення прийняти неправильно, то, в гіршому випадку, не відбудеться нічого смертельного. Гіркий досвід — найважливіший. У кращому випадку — життя може кардинально змінитися, і в гарну сторону.

 • . 4

  Починати потрібно з малого, приймаючи незначні рішення. Поступово впевненість у правильності своїх дій зростатиме, практика покаже, що в рішучості немає нічого страшного. Головне — пам’ятати, що ніхто не вирішуватиме за інших, у кожного вистачає своїх турбот. Потрібно скласти плани на майбутнє, які здійсняться, якщо трохи попрацювати над собою. Вабливі перспективи змусять прагнути до кращого, невеликими, але впевненими кроками. Людина без конкретних цілей не бачить стимулу, щоб стати целеустремленнее.

 • . 5

  Продумавши власну стратегію того, як навчитися приймати рішення, все стане значно простіше. Спочатку потрібно чимало часу на схематичне мислення, а потім все буде виходити за лічені секунди. Бувають такі ситуації, які надають єдиний шанс на щастя, і якщо довго думати, то доведеться шкодувати все життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :