Як навчитися прощати образи: 5 рад

як навчитися прощати образи: 5 рад

Вам знадобиться
 • Причина образи
 • Позбутися від негативу
 • Розмова
 • Знаходження плюсів
 • Зустріч з кривдником
Інструкція
 • . 1

  Причина образи. Образа — це негативна емоція, яка діє руйнівно на людину, тому від неї потрібно постаратися позбутися, тоді життя заграє яскравими фарбами. У першу чергу слід розібратися в причинах образи, можливо, вони з часом вони виявляться не такими вже й серйозними, адже людині властиво перебільшувати. А якщо охолонути і проаналізувати те, що трапилося, то швидше за все, ситуація не буде виглядати такою страхітливою, і про образу можна буде легко забути.

 • . 2

  Позбутися від негативу. Роздумуючи над тим як навчитися прощати образи, слід згадати, що в першу чергу це почуття руйнує зсередини, того, хто його відчуває, тому потрібно подумати про себе і позбутися від нього. Адже образа — це мертвий вантаж, який лежить на плечах людини, досить пробачити кривдника, і стане дихати і жити набагато легше. У цьому випадку потрібно буде знати, як боротися з образою, щоб прощення було щирим, тільки тоді настане полегшення. Психологи радять описати свою образу на листку паперу і спалити, таким чином, психологічно можна відпустити ситуацію, позбутися негативу і зажити нормальним життям.

 • . 3

  Розмова. Нерідко людина тримає в собі образу, постійно прокручуючи в голові всю ситуацію. В результаті чого в голову приходять ідеї про те, як провчити хлопця за образу, які в пориві злості так хочеться здійснити, щоб полегшити свій стан. Але часом, щоб звільнитися від образи буває достатньо обговорити з ким-небудь ситуацію, що склалася і попросити ради. Як правило, в ході розмови, вся злість проходить, оскільки сторонній людина бачить ситуацію по-іншому, і швидше за все, знайде в цьому і позитивні сторони, завдяки яким можна буде відпустити ситуацію і забути про свого кривдника.

 • . 4

  Знаходження плюсів. Якщо постало питання про те, як покарати чоловіка за образу, щоб позбутися цього почуття, то слід пошукати у всій цій ситуації плюси. Можливо, зображуючи із себе жертву можна виграти набагато більше. А якщо діяти грамотно, то можна зробити так, щоб кривдника загризла совість, і він сам прийшов просити прощення. Тоді питання буде вичерпано, образа забудеться і всі заживуть своїм життям.

 • . 5

  Зустріч з кривдником. Психологи на питання про те, як пережити образу, радять зустрітися з кривдником, і поговорити відверто про те, що сталося. Можливо, все було зроблено зопалу і він сам попросить прощення, або в розмові з’ясується, що вся ситуація не варто загальних сліз. А значить, що конфлікт буде вичерпано і образа пройде. Щоб по-справжньому пробачити образу, потрібно визнати, що всі роблять помилки, і це одна з них, тому на ній не слід зациклюватися, потрібно просто відпустити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :