Як навчитися рибалити мережею?

як навчитися рибалити мережею?

Вам знадобиться
 • Ліцензія
 • Мережа
 • Грузила
Інструкція
 • . 1

  Для отримання численного улову рибалки використовують метод лову риби мережею. Щоб навчитися ловити мережею, необхідно в першу чергу розібратися в правильному встановленні цього знаряддя. Але перед тим як приступити до лову, необхідно отримати ліцензію на вилов, щоб держава не порахувало весь улов за браконьєрство. У ліцензії прописується розмір встановлюваної мережі, а також норма з одноразового вилову риби. При порушенні правил у разі виявлення можна позбутися всього інвентарю, виловленої риби, а також заплатити чималий штраф.

 • . 2

  Тепер можна перейти до питання про те, як навчитися рибалити мережею. Існує кілька основних моментів, на які слід звернути увагу. Мережі розрізняються по виду плетіння, способу установки. Все залежить від типу риби, на яку ведеться полювання. Наприклад, для дрібної риби застосовується дрібнозерниста мережу. Встановлювати їх можна на глибині, біля поверхні або на дні. Визначившись з усіма параметрами, можна приступати до установки. Ставити мережі стоїть між двома берегами, або з човна. При цьому необхідно враховувати швидкість і напрям вітру. На нижній шнур мережі необхідно підвішувати вантаж, щоб перешкоджати підняттю її перебігом. Найбільший улов доставляє мережу, виконана з нейлону. Цей матеріал не видно під водою.

 • . 3

  Перед тим як рибалити навесні, варто дуже серйозно підійти до огляду водойми, де належить лов, якщо раніше він навіть був вивчений. З кожним новим сезоном, наступаючим після зими, у більшості водойм трохи змінюється ландшафт берега, і, що більш важливо — змінюється підводний ландшафт, з’являються засмічені місця, зміщуються особливо рибні зони. Оскільки рибалка з мережею може здійснюватися як з поверхні води, так і на дні, щовесни варто проводити попередню «розвідку» водойми. Знаючи, як рибалити мережею з дна, не завадить для власного задоволення навчитися, як рибалити на гумку. По-перше, очікування наповнення мережі, занедбаної на цілий день, можна скрашувати більш динамічною риболовлею на гумку, щоб не нудьгувати. Гумка — особливий вид донної снасті, де волосінь замінена на еластичний матеріал.

 • . 4

  Не важко розібратися і в тому, як рибалити на гумку. Спосіб цей досить поширений. Особливо при лові карася, але також підходить і для багатьох інших видів. Маючи уявлення про те, як рибалити на вудку з берега, навчитися закидати мережі з берега буде простіше. Володіючи необхідним досвідом, рибалка вже буде знати, що багато видів хижої і великої риби найбільш активні на зорі, а входити у воду необхідно в прогумованих штанях або штанах хімзахисту. Перед тим як рибалити на сазана, щуку або сома, потрібно переконатися, що для цього є весь необхідний інвентар — мережа повинна бути дуже міцна, осередки досить великими, інакше риба просто не піде, а головне — необхідно провести прикорм в зоні лову. Незмінним залишається лише одне — задоволення. Який би спосіб лову не вибрав рибалка, головне, щоб він отримав від цього емоційне задоволення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :