Як навчитися розбиратися в машинах: з чого почати?

як навчитися розбиратися в машинах : з чого почати?

Вам знадобиться
 • Розібратися в моделях і марках
 • Розібратися в салонних проблемах
 • Вивчити хоча б трохи «внутрішні органи» свого автомобіля
Інструкція
 • . 1

  Багато автолюбителів починають стикатися з проблемами ще на самому початку своєї «автомобільної» життя. Основними проблемами початківців водіїв є: невміння розбиратися в моделях і марках автомобіля, труднощі з підбором підходящої для себе моделі; проблеми з двигуном, з внутрішніми «органами» автомобіля; проблеми з салоном автомобіля — ремонт та інші нюанси; проблеми з фарбуванням, з колесами. Для початку варто подивитися на проблему масштабніше і зрозуміти, як навчитися розбиратися в машинах по їх моделям і маркам. Так, на даний момент можна розділити моделі на вітчизняні та іноземні. До вітчизняних відносяться «Волга», «Жигулі», а цифровими позначеннями було для них «копійка» або «сімка», «дев’ятка». Але найбільшу популярність отримують іноземні моделі. Моделі баварського концерну BMW позначають клас моделі за об’ємом двигуна, «мерседеси» ставлять букву перед числом, що також визначає клас машини. Ауді також стала різноманітніше — крім А 6 і А 4 з’явилися нові моделі.

 • . 2

  Як зробити музику в машині, яку вибрати коробку передач або як вибрати хороші чохли ставиться до проблем з салоном. Так, наприклад, магнітоли зараз можна прибрести в автомагаінах. Залежить їх тип від самої машини і марки. Касетні магнітоли вже втратили популярність — зараз є магнітоли з пристроєм usb для флешок і дисководами. Прослуховувати музику можна з дисків різного типу. Флешки краще не брати дуже об’ємні — досить 2 mb, щоб не «зависало». Також любителів музики після магнітоли цікавить, і питання як підключити колонки в машині. Перше, що слід пам’ятати — розмір машини. Це не концертний зал, а тому колонки не повинні бути сильно потужними. Зазвичай вони підключаються зараз через той же usb-проріз, який їсть в самій магнітолі, або на панелі автомобіля. Колонки розмістити краще в задній частині машини. З коробкою передач все ясно — потрібен «автомат». Він більш зручний. На всіх сучасних машинах стоїть саме такий спосіб передачі. Для комфорту в спеку чи холод варто навчитися, як користуватися кондиціонером в машині. Кондиціонер зазвичай з кнопковим управлінням, а тому варто тільки розібратися в настройках збільшення і зниження температури. Звичайні кондиціонери володіють тими ж налаштуваннями, що й, наприклад, вентилятори.

 • . 3

  Також новачкові варто пам’ятати, що лагодити машину самостійно — варварське справу. Слід користуватися послугами хорошого СТО. Про машину слід дбати перед зміною сезону — переходити на зимово-літні шини, перевіряти свічки і дроти в карбюраторі перед похолоданням, щоб двигун не підвів. Як зробити номер машини? Питання найчастіший і самий легкоразрешімий. При покупці автомобіля його реєструють в автоінспекції і привласнюють автомобілю номер. Звичайно, необхідно буде заповнювати бланки, оформляти документи, але це все пов’язано з купівлею машини. А любиш кататися — люби і саночки возити! Також варто нагадати, що при заміні двигуна номер теж потрібно міняти, знову ж через автоінспекцію. Це пов’язано з тим, що номер машини відображає двигун, місто випуску. Освоїти машину не важко, головне — правильно вести себе в дорозі. І — зеленої дороги!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :