Як навчитися рухати предмети поглядом?

як навчитися рухати предмети поглядом?

Вам знадобиться
 • Пластиковий стаканчик
 • Рівний стілець
 • Концентрація
Інструкція
 • . 1

  Перше, що треба довідатися, це свій родовід. Треба дізнатися, чи були у вас в роду чарівники і маги, знахарі або гіпнотизери. Багато бабусі знають це, тому що вірять у здатність людини до передвигании предметів поглядом. Якщо у вас в роду були люди, які володіли паронормальних здібностями, то вважайте, що вам дуже пощастило. Вам навіть не потрібно буде тренуватися, щоб викликати у себе телекінез. Він, у надзвичайних ситуаціях або під час стресу, відкриється сам.

 • . 2

  Але, якщо все-таки чарівників в роду не виявилося, то не впадайте у відчай. Адже навчитися, як пересувати предмети поглядом можна способом посиленого тренування над собою. Представляємо на стіні або стелі кімнати якусь невелику крапку. Але найкраще намалювати цю точку на стіні і кожен день підточувати на ній свою майстерність. Потрібно концентрувати на точці свою увагу, і при цьому повністю розслабитися і відключити внутрішній діалог. Концентруючись на точці, потрібно уявити, що нібито у вас з очей виходять яскраві промені, які впираються в точку.

 • . 3

  Проробивши таким чином прийом, ви навчитеся концентрувати свою увагу на предметах і відключати внутрішній діалог. Тепер, можна приступити до ускладнення прийому. Так, продовжуючи тренуватися над точкою, обертайте при цьому головою. Звикнувши і до цього, слід перейти до ще більш ускладнений варіант. Для того, щоб знати як навчитися рухати предмети поглядом, можна намалювати ще одну точку і вдосконалювати концентрацію на обох точках одночасно.

 • . 4

  Навчившись відключати внутрішній діалог і концентрувати свою увагу, переходимо до пересування пластикового стаканчика. Поставте його на твердий і рівний стілець, а самі влаштуйтеся на підлозі. Вимкніть всі непотрібні думки, залишивши лише відчуття і робіть рухи руками, намагаючись пересунути з місця стаканчик. Сила вашої думки — це величезний двигун, здатний пересувати не тільки легкі предмети, а й більш важкі речі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :