Як навчитися самому складати гороскоп?

як навчитися самому складати гороскоп ?

Вам знадобиться
 • Астрологічна програма
 • Інтернет
 • Особисті дані
Інструкція
 • . 1

  На світі велика кількість людей, які хочуть дізнатися про своє майбутнє. Вони ходять до ворожок, ворожать по руці, читають гороскопи. Кожен з них вірить у те, що говорить їм тією чи інша людина, зірки або лінії на руці. Звичайно, астрологи більшою мірою можуть передбачити те, що чекає людину, але все це буває в загальних рисах, для індивідуального прогнозу варто дізнатися, як скласти гороскоп по даті народження самостійно. На сьогоднішній день можна відвідати величезну кількість шкіл, в яких навчають складання гороскопів, вмінню розшифровувати небесні коди і знаки. Одним з найоптимальніших методів особистого прогнозу є спеціальна програма, в основі якої лежить точний опис всієї зустрічаються зіркових знаків. Тим самим можна записатися в астрологічну школу або вивчити програму обчислення стану планет.

 • . 2

  Якщо ж неможливо скласти гороскоп подібним чином, так як можуть не дозволяти фінанси або взагалі не вистачає часу для вивчення цих технологій, то слід використовувати дуже простий і оптимальний метод, який активно використовується серед нинішнього покоління. В інтернеті можна зустріти величезну кількість сайтів, на яких легко прочитати щоденний гороскоп до конкретного знаку зодіаку. Можна без праці вибрати будь-який цікавить, прочитати його і довідатися про найближче майбутнє. Але виникають ситуації, коли не все збігається з прочитаним. Причина цього полягає в тому, що не тільки знак зодіаку впливає на найближчі події людини, а його дата народження, місце народження і навіть час. Тому потрібно знайти спеціальні сайти, в яких вже введена астрономічна програма. Для їх використання не потрібно вивчати кожну сторінку книги, зіставляти свої прогнози, тим самим витрачати на це багато часу. Знати подібні програми повинен тільки людина, яка захоплюється цим серйозно.

 • . 3

  Звичайний же користувач може лише ввести всі свої дані і запросити свій індивідуальний гороскоп. На деякий ресурсах ця програма буває платною. Після введення своїх даних, з’являється спеціальна карта, на якій показані планети. Ці планети слід дуже уважно вивчити і розшифрувати їх за допомогою описів, які також надаються на сайті. У будь-якій карті є слабка і сильна позиція. Сильна позиція говорить про те, що чекає людину в найближчі дні, слабка ж — про можливі події протягом місяця. Якщо ж дана технологія не задовольнила потреби споживача, то можна навчитися складати гороскоп тільки при повному астрологічному вивченні цієї науки. Адже навіть онлайн гороскопи складаються за допомогою кращих астрологів, які і вносять потрібну програму в базу, тим самим і вони можуть помилятися. Ніхто і ніколи не зможе дізнатися людину краще, ніж він сам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :