Як навчитися швидко міркувати?

як навчитися швидко міркувати?

Вам знадобиться
 • Книги
 • Шахи
 • Завдання
 • Опонент
Інструкція
 • . 1

  Бліц-опитування. Кожен день людині доводиться вирішувати багато проблем і справлятися зі складними завданнями, на які часом іде багато часу. Тоді питання про те, як навчитися швидко, міркувати, виходить на перший план. Однак своєму мозку можна допомогти, потрібно тільки виконувати щодня спеціальні вправи. Найбільш простим і максимально ефективним способом підвищити швидкість мислення, можна назвати вправу під назвою бліц-опитування, воно побудовано за принципом захисту і дозволяє швидко знаходити відповіді. Однак для цього людині потрібно співрозмовник, який би ставив йому питання різної тематики. Відповідати на них слід дуже швидко і чітко, на цьому і будується вправу. Якщо співрозмовника знайти важко, то можна пошукати в інтернеті різні програми, які допоможуть розвинути мислення, та й до того ж використовувати їх можна в будь-який зручний час.

 • . 2

  Робота з числами. Щоб дійсно підвищити швидкість розумового процесу, слід попрацювати з цифрами. Буде потрібно складати в розумі тризначні цифри, а щоб було зручно, слід ввечері написати на листку паперу завдання, а потім протягом дня вирішувати приклади. Починати слід з складання, і коли мозок буде справлятися з такими завданнями дуже швидко і без помилок, слід почати множити двозначні цифри. Звичайно, спочатку подібні обчислення будуть даватися з величезною працею, але в процесі тренування мозок буде міркувати швидше, але згодом на це не буде йти багато часу. Потім можна буде переходити до поділу, в цьому випадку буде велика ймовірність відповідей з дробом, оскільки приклади завдань беруться з голови, але це не слід боятися, так як це хороша практика для мислення, оскільки ускладнює весь процес, а значить, тренування будуть набагато ефективніше .

 • . 3

  Інтелектуальні ігри. Варто відзначити, що підвищити швидкість роботи мозку можна за допомогою різних інтелектуальних ігор. Незайвим буде навчитися грати в шахи, вони відмінно тренують мислення і дозволяють прораховувати кілька ходів, що дуже стати в нагоді в повсякденному житті. Можна навіть записатися в шаховий клуб і брати участь у турнірах. Якщо немає на це часу, то завжди можна знайти в інтернеті різні додатки і грати в шахи ні з людиною, а з комп’ютером. Незайвим буде переглянути книги з психології і підшукати там підходящі вправи, завдяки яким можна буде розвинути свій мозок. Також слід якомога більше читати, і не просто ковтати одну книгу за іншою, потрібно аналізувати матеріал. Можна навіть знайти співрозмовника, з яким слід обговорити прочитане. Крім цього слід завести особистий щоденник, в який потрібно буде записувати всі події і піддавати їх ретельному аналізу. На основі цього можна буде планувати не тільки свій наступний день, а й вибудовувати стратегії, які допоможуть зробити роботу набагато якісніше. Щоб навчитися швидко, міркувати потрібно, виконувати вправи регулярно, тоді мозок звикне до таких навантажень, і буде виконувати команди набагато швидше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :