Як навчитися сідати на шпагат в домашніх умовах?

як навчитися сідати на шпагат в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Пол
 • Перекладина
Інструкція
 • . 1

  Як же заворожуюче і чудово виглядає, коли на екрані телевізора головний герой фільму, щоб уникнути прямого удару в голову, або ухиляючись від холодної зброї, в одну мить з положення стоячи падає на шпагат, після чого завдає нищівного удару по ворогу. А чого варто подивитися, як гімнастка на змаганнях з елегантно стрибка виявляється на підлозі, що сидить на шпагаті. Багато людей в такі моменти бажають вміти робити це так само легко і не вимушено. Хто то бачить, як можна цей елемент акробатики використовувати в танці, хто то просто хоче здивувати родичів, друзів, знайомих, а хто то просто хоче розвинути свою гнучкість. У кожному разі у всіх виникає питання: як навчитися сідати на шпагат в домашніх умовах?

 • . 2

  Сам по собі цей акробатичний елемент простий. Основну роль тут відіграє гнучкість ваших м’язів і зв’язок ніг. Саме через них багатьом тільки і вдається, що розсунути ноги ширше плечей. Так як навчитися сідати на шпагат. По перше треба розуміти, що це кропітка праця, що вимагає, як мінімум місяць роботи над собою. Для тих же, хто наважується навчитися сідати на шпагат за тиждень, хочеться сказати одне — «Травм пункт вам на допомогу»! Для початку, перед тим як приступати до основних вправ по розтяжці м’язів, необхідно ретельно розігріти м’язи. Для цих цілей відмінно підійде 15-ти хвилинна прогулянка, поступово переходить в повільний біг. Для ледарів, які не хочуть покидати межі свого будинку, — гаряча ванна і разогревающие мазі теж допоможуть привести ноги в необхідну форму.

 • . 3

  Після того як ноги трохи розігрілися, ряд розминок вправ для м’язів ніг, допоможуть довести їх до потрібного стану. До розминкою вправ відносяться: присідання, стрибки, біг на місці, випади (з положення стоячи, одна нога викидається вперед, згинаючись в коліні, після чого повертається у вихідне положення. Потім те ж саме проробляється і з другою ногою). Кожна вправа проробляється по 10 — 15 разів. Після кожної вправи, для того щоб тримати м’язи ніг в розслабленому стані, необхідно струшувати ноги. І завжди потрібно пам’ятати — «краще витратити пів години на розминку, ніж години дві до травматолога». Коли розминочні вправи проведені, варто звернути увагу на стан м’язів. Якщо яка та група м’язів виявиться напружена, то слід її розім’яти до розслабленого стану, інакше це може призвести до подальших травм. Всі ці розминочні вправи стануть в нагоді не тільки для того, щоб користуватися ними перед тим як сісти на шпагат будинку. Ними так само можна користуватися і для підтримки своєї фізичної форми, або перед заходами, пов’язаними з фізичним навантаженням.

 • . 4

  Саме час приступити до вправ на розтяжку м’язів. Кожна вправа необхідно виконувати за раз п’ятнадцять, плавно і поступово нарощуючи силу. Вправа «Метелик». У сидячому на підлозі положенні, ступні ніг зводяться разом і підтягуються ближче до себе. Руками обхоплюються гомілкостопи або пальці ніг (кому як зручно). Лікті рук лягають на ноги. Далі легкими рухами ноги підтискаються до землі, поступово намагаючись повністю покласти ноги на землю. При цьому ліктями так само натискається на ноги, тим самим збільшуючи силу натискання.

 • . 5

  Наступна вправа призначено для розтяжки м’язів області паху і ніг. Одна нога викидається вперед, як і у випадку з випадами, тільки на максимально можливу відстань. Тіло повинне виявитися близько до підлоги. Тулуб подається трохи в перед, після чого виробляються легкі похитування вниз на протязі двадцяти-тридцяти секунд. Після цього нога змінюється. Спершись руками об підлогу, ноги розводяться в сторони, після чого легкими погойдуваннями ноги розлучаються все нижче на шпагат, затримуючись на секунд 15 — 20. З кожним повторенням цієї вправи час необхідно збільшувати на секунд 5. Це дозволить швидше навчитися сідати на шпагат.

 • . 6

  Нахили в сторони в сидячому положенні. Сидячи на підлозі, ноги розводяться в сторони, після чого виробляються нахили до однієї нозі, потім до іншої, поступово збільшуючи глибину нахилу. Спина і коліна повинні при цьому залишатися прямими. Якщо для виконання цієї вправи знайдеться помічник, буде чудово. Так само з кожним новим виконанням цієї вправи розводите ноги ширше. Махи ногами. Ставши упором на одну, другу в прямому положенні піднімається вгору до дрібного незручності, намагаючись з кожним наступним махом підняти ногу ще вище. Потім те ж саме виконується і іншою ногою.

 • . 7

  Займатися усіма цими вправами необхідно через день, щоб дати організму час на відновлення і звикання до нового стану. Всі вправи досить прості і думаю додаткових питань як сісти на шпагат не виникне.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :