Як навчитися спілкуванню з людьми: секрети ефективного спілкування

як навчитися спілкуванню з людьми : секрети ефективного спілкування

Вам знадобиться
 • Інтерес
 • Комунікабельність
Інструкція
 • . 1

  Домогтися успіху в цьому житті, коли висока конкуренція (бо всі жадають того ж), нелегко. І одним з головних запорук просування вгору по соціальних і кар’єрних сходах є комунікативні навички: вміння переконати інших, привернути до себе увагу, зацікавити собою і своїми ідеями. При сильному бажанні це мистецтво можна осягнути.

 • . 2

  Як навчитися спілкуванню з людьми? Для початку потрібно пам’ятати декілька правил. Вміти вислухати співрозмовника, дати йому виговоритися. Хвалити за успіхи і хороші якості, але без грубої лестощів. Уникати критики, оскільки вона змушує іншого йти у глуху оборону — і він вже не буде сприйнятливий навіть до самим чудовим ідеям. Щоб схилити когось на свій бік, потрібно постаратися вселити йому, що дана думка прийшла в голову йому самому, як би підвести його до потрібного висновку. . . І — щира усмішка! Це найкраще комунікативне зброю.

 • . 3

  Як стати розкутою в спілкуванні? Цьому допоможе уміння жити в гармонії з собою, любити себе такою, як є і розуміння того, що стоїш найкращого. Слід не забувати, що люди навколо далекі від досконалості, у них також є свої недоліки і фобії. Так що боятися підійти, познайомитися і заговорити з тем. хто зацікавив, абсолютно не потрібно. Може, ця людина і сам бажає того ж, і потрібно дати йому такий шанс.

 • . 4

  Як розширити коло спілкування? Цього домогтися легко — самому не боятися знайомитися з новими людьми. І бути відкритими світу, думкам і ідеям інших. Це не тільки збагатить внутрішній світ і принесе нові знання, але й, можливо, призведе до відкриттів, які допоможуть завоювати наступну висоту у своєму житті. Спілкування з будь-яким, хто зустрінеться на шляху людини, може навчити чогось важливого. Головне — зрозуміти, для чого саме в житті з’являються ті чи інші люди і які уроки вони можуть дати.

 • . 5

  Як розвинути навички спілкування? Будь-яке мистецтво відточується безпосередньо в «польових умовах». Чим більше людина спілкується, тим більше комунікативного досвіду він набуває. І тим краще він буде вміти знаходити підхід до різних людей, вміти ладити з ними.

 • . 6

  Соціальні мережі (зразок популярної на Рунеті «В контакті») можуть принести багато користі в плані опанування мистецтва спілкування. Як почати спілкування «В контакті»? Навіть самому боязкому і сором’язливому людині простіше заговорити з іншими, будучи прикритим «інтернетівським інкогніто», привертаючи увагу до своїх слів більше, ніж до зовнішності (яку співрозмовник все одно не бачить). Легко всього почати відточувати комунікативні навички в групах «В контакті» (а їх багато, і з найрізноманітнішим хобі і смакам), бо там навіть не треба докладати зусиль для пошуку цікавих тем — співрозмовників і так об’єднує спільна справа.

 • . 7

  Застосовуючи в спілкуванні з іншими всі ці нехитрі правила, кожен може навчитися розташовувати до себе інших, робити їх своїми союзниками і знаходити справжніх, вірних друзів. І тоді успіх в інших сферах життя теж не змусить себе довго чекати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :