Як навчитися співати, якщо у тебе немає голосу?

як навчитися співати, якщо у тебе немає голосу?

Вам знадобиться
 • Музичний інструмент
 • Музичні записи
Інструкція
 • . 1

  Ще з дитинства багато хто мріяв стати відомими співачками або співаками, які отримали б величезну славу. Прекрасні вокальні дані даються далеко не всім з народження, їх можна розвинути в людині. Для цього дуже важливо мати хороший слух. Це і є ключовим аспектом в тому, як навчитися співати, якщо немає голосу. На предмет наявності слуху себе можна дуже легко перевірити. Це дуже часто роблять при вступі в музичні установи. Тоді наставники перевіряють людини на наявність музичного слуху, без якого займатися музикою практично неможливо. Можна, звичайно, слух розвинути до певного моменту, але добре співати людина від цього не зможе, тому як просто не зможе вловлювати ноти.

 • . 2

  Але якщо все-таки слух є, а голос не є професійним, можна звертатися до фахівця, який викладає вокал. Він точно зможе виявити всі сильні сторони, які тільки є в голосі. Будь наставник перевірить своє навчальне «дарування» на слух. Це може відбуватися таким чином. Людині можуть просто запропонувати заспівати пісню і повторити її голосом. Або ж потрібно буде голосом повторити одну ноту. Іноді просять Вигримав певний ритм. Якщо ритмічність порушується, то проблеми зі слухом напевно є.

 • . 3

  Можна навчитися співати і у себе вдома, не відвідуючи для цього вчителя з вокалу. Потрібно пам’ятати, що любо вміння приходить виключно з великою кількістю тренувань і вправ. Можна завантажити якусь пісню, яка до душі і, послухавши її, спробувати повторити одну сходинку так само, як і там. Існую пісні, які дуже складні у вокальному плані, тому краще починати з пісень, які трохи легше і не вимагають «дрань» горла починаючому співакові. Якщо у тебе немає голосу і не виходить повторити рядок відразу, то зневірятися відразу не варто. Саму пісню треба добре вивчити, прослухавши її кілька разів.

 • . 4

  Повторювати спочатку вокальні партії можна без музики. Дуже важливо порівняти свій вокал з оригіналом і навчитися знаходити свої помилки. Намагатися повторювати пісню слід виключно так, як це почуто в оригіналі, не використовуючи які-небудь свої інтерпретації. Якщо з’явилося відчуття, що співати стає важко, то необхідно зупинитися. Справа в тому, що без практики голосові зв’язки можуть просто не витримати сильного навантаження. Тому гвалтувати їх не варто, тому що це може викликати повну втрату голосу.

 • . 5

  Легко навчитися співати, якщо є особливе бажання в цьому плані. Підходячи до якоїсь справи без відрази, виявляючи інтерес, можна домогтися результату дуже швидко. Приділяти час практиці вокалу можна хвилин по 20 в день, а займатися можна цим у багатьох місцях, де звучить улюблена пісня. Через місяць вже можна буде помітити за собою, що голосу вдаються незвичайні речі, які раніше не вдавалися. Якщо виходить витягати важкі або ж високі пісні, то слід зайнятися постановкою голосу. Постановка пов’язана з тим, як він звучить з боку.

 • . 6

  З цим краще звернутися до фахівця, але якщо немає на це бажання, можна спробувати зробити це вдома. Вважається, що кожна людина себе чує абсолютно не так, як його чують інші з боку. Тому, хто хоче поставити голос у себе вдома, слід побороти цю особливість. Потрібно ретельно прислухатися до свого голосу, що він видає. Може, деякі нюанси насторожують. Не повинно бути ніяких деренчань в голосі, тремтіння, всі голосні і приголосні звучати повинні просто ідеально, з’їдати їх не можна. Мелодія, яку видає голос, повинна бути рівномірною і без «стрибків».

 • . 7

  Не маючи сильного голосу, краще пробувати співати прості пісні у вокальному плані. Добре співати — зовсім не означає намагатися витягнути найвищі ноти голосом, правильно повторюючи їх. Добре співати — просто виконувати пісню своїм голосом, але тільки таким, який добре звучить і не робить музичних помилок. У кожної людини, напевно, є свій улюблений виконавець, пісні якого він дуже любить, знає і хоче заспівати. Вправлятися краще на цих піснях. Тоді мозок людини не працює в тому напрямку, щоб запам’ятати слова. Так як текст і мелодія йому відома, він працює тільки над тим, щоб ідеально повторити пісню.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :