Як навчитися стилю і стильно одягатися?

як навчитися стилю і стильно одягатися?

Вам знадобиться
 • Навчитися стилю
 • Стиль одягу
 • Свій стиль
Інструкція
 • . 1

  Проблема стилю дуже актуальна для багатьох жінок. Кому то повезло, природа наділила добрим смаком. Але якщо смаку немає, його необхідно розвивати. Жінка, що знайшла свій стиль індивідуальна і неповторна. Найбільше захоплює її манера одягатися. Як навчитися стилю? Вибір свого стилю залежить від багатьох факторів. Це колір очей і волосся, зріст і статура. Будь, яка прагне виглядати стильно, жінка зобов’язана стежити за модою. Але тут існує інша небезпека: у гонитві за модою можна втратити свій стиль. З усіх модних аксесуарів, оригінальних моделей одягу потрібно вибирати тільки ті, які відповідають вже підібраному стилю, ефективно доповнюючи образ.

 • . 2

  Щоб знати, як підібрати стиль одягу, треба запам’ятати головне — одяг має вигідно підкреслювати достоїнства жіночої фігури і приховувати її недоліки.

 • . 3

  На питання, як створити свій стиль, однозначно відповісти не можна. Тут потрібно враховувати багато чого: спосіб життя, повсякденна робота і дозвілля, актуальність моделі в даній ситуації, вміння носити ту чи іншу річ. Моделі одягу повинні підбиратися тільки ті, які дійсно прикрашають. Можна звернутися за консультацією до досвідченого стиліста. Стиль може складатися роками. Перш ніж придбати річ, спочатку потрібно визначити свій стиль. Якщо це спортивний стиль, то виключаються вузькі спідниці і приталені піджаки. Якщо стиль ділової, то зовсім не знадобиться кілька спортивних костюмів. У гардеробі ділової жінки повинні бути присутніми ділові костюми строгого покрою, елегантні спідниці, штани та блузки. Тканини відрізняються простотою, але мають високу якість. Тканини, звичайно, однотонні, без непотрібних прикрас. Дуже багато залежить від кольору. Діловому стилю властиві строгі кольори: темні, зелений, холодний сірий, теплий шоколадний, насичений червоний. Класичним поєднанням є білий і чорний, що доповнюють один одного. Жінкам зі світлим волоссям найкраще носити одяг світлих тонів. Деякі вважають за краще екстравагантний стиль, що відрізняється простотою моделей і доповнюючими їх яскравими деталями, здатними змінити весь вигляд в цілому.

 • . 4

  Але вирішуючи, як знайти свій стиль одягу, не треба порушувати основні правила поєднання в одязі. У будь-якому вбранні повинно бути присутні не більше трьох кольорів, інакше, наряд буде нагадувати «забарвлення папуги». Теплі відтінки одягу — повнять, а холодні, навпаки, скрадають повноту. Теплі і холодні відтінки змішувати не варто. Якщо плаття або костюм однотонного кольору, то потрібно зробити акцент на яскравий аксесуар, який додасть розкоші в образі. Необхідно дотримуватися балансу в кольорі. Тобто, якщо верх — білий, а низ — чорний, то на білий «верх» потрібно додати чорний аксесуар, наприклад, чорне намисто. Кожна жінка хоче виглядати неповторною, оригінальною і елегантною. І для цього зовсім необов’язково витрачати величезні суми грошей на модні речі. Треба просто правильно вибрати свій стиль, той який «до душі», той який дозволяє жінці перебувати в гармонії з собою. І одночасно, він виділяє її з натовпу, приковує погляди і приводить в захоплення оточуючих.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :